Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Antalya/Manavgattaki ajansımıza grafiker aranıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lady_a

🌱Yeni Üye🌱
Mac kullanabilen ajans ve matbaa konusunda deneyimi olan photoshop freehand tercihen ındesıng programlarını kullanan arkadaşlar arıyoruz.cv bırakmak için *************
özel mesajla iletişime geçiniz

Son düzenleme:

realwoman

🌱Yeni Üye🌱
merhaba freehand ve photoshopda iyi tasarımlar cıkaran bir grafikerim. Fakat antalya'ya gelmem imkansız grafiker bulana kadar size internet üzerinden freelance olarak yardımcı olabilirim isterseniz...

ybenli

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.alanya3d.com
merhaba ben alanyada ikamet ediyorum ve 2 yıldır sürekli olarak 2 dilde yayınlanan derginin grafikeriyim. Ajans tecrübem de var. dileseniz internet üzerinden de freelance olarak çalışabilirim. ayrıca web tasarımı konusunda da iyiyim.

grafık_gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

Ben Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünün son sınıfta okumaktayım.. Photoshop ve Freehand programları hakkında bilgilere sahibim. Deneme amaçlı vereceğiniz işleri evimde tasarlayıp görüşlerinize sunabilirim.

arzum_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
Mrb

Grafik Tasarim Son Sinif ögrencisiyim. Photoshop Ve Frehand Programlarini Kullaniyorum. Net Uzerinden Sizinle Calismak Isterim
Ilginiz Icin Tesekur Ederim

kalmad2

🌱Yeni Üye🌱
bende manavgattayım size pm attım hala arıyorsanız görüşebiliriz

kalmad2

🌱Yeni Üye🌱
PM den iletişim için tel yazarsanız görüşebiliriz.

claxs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.xman.tr.gg
Selam son sınıf ögrencisiyim photoshop freehand corel draw birazda 3d programları kullanıyorum manavgata ikamet ediyorum iş arıyorum.

claxs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.xman.tr.gg
selam antalya manavgatta oturuyorum ayvalıkda grafik son sınıf ögrencisiyim corel draw photoshop freehand birazda 3d kullanıyorum acilen manavgatta iş arıyorum tşkler..

grapfix

🌱Yeni Üye🌱
2 Yıldan beri Reklam Ajansı İşletiyorum bu sene krizden dolayı batırdım grafikerim diyen bir çok grafikerden iyi oldumu sanıyorum yetiştirdiğim 10 üzeri grafikerim var şu anda iş arıyorum Antalyada ikamet gah ediyorum baskı sistemi kağıt bilgisi flim montaj renk ayrımı ctp makinası kulanımı matbaa makinası hakında yeterli bilgi bir çok program hakında bilgi php web tasarım flash animasyon Corel + photo öncelikli + fred + ılıs + ınd+ şu anda bir program çıksa tasarımla ilgili profosyonel olarak kulanmayı öğrenme sürem 1 hafta genellikle aynı format üzerinden 3D max kulanımı mirari çizim dgital makina kulanımı uygulama işlerinde uzmanlaşmış pc teknik donanım anti hackerlik googleda siteyi 1. sırada yapma belgesi

stilgrafik

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

ilaninizla ilgileniyorum hala guncel ise 0535 786 34 91 nolu telefondan gorusebiliriz. stilgrafik@**********
iyi calismalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...