Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

antik bir logo :) Antik Yapı

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese iyi çalışmalar :smile:

antikyap305.jpg

Benzer konular

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yukardaki "A" uygulaması guzel. Fakat antik kelimesini başka bir fontla kullanmanı tavsiye ederim tek bozan o ve renk olarakta lacivert mavi ortası yap koyu mavi yani lacivert değil.
emeğine sağlık.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
yukardaki "A" uygulaması guzel. Fakat antik kelimesini başka bir fontla kullanmanı tavsiye ederim tek bozan o ve renk olarakta lacivert mavi ortası yap koyu mavi yani lacivert değil.
emeğine sağlık.

tasarımda doğru olmadığı için bence emir kiplerini ve kesin kelimeleri kullanma. eleştirin için teşekkürler

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben kendi düşüncemi soyedim ;)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazı karakterini yakalamış gibisiniz. İsmi ile doğru paralellikye. Yalnız "n" harfi "a" harfinin çağrışımını yakaladığı için orda algı problemi oluşabiliyor ne yazık ki. Bu ayrımı göz önünde bulundurarak başka fontlar denemenizi tavsiye ederim.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yazı karakterini yakalamış gibisiniz. İsmi ile doğru paralellikye. Yalnız "n" harfi "a" harfinin çağrışımını yakaladığı için orda algı problemi oluşabiliyor ne yazık ki. Bu ayrımı göz önünde bulundurarak başka fontlar denemenizi tavsiye ederim.

Kaliteli eleştiri için teşekkürler. bu yaklaşımı uygulayacağım. iyi çalışmalar

bloss-ich

🌱Yeni Üye🌱
Bence fon hariç yazı gayet hoş diğer arkadaşım gibi bencede yazı az bozmuş ama sonuçta işin içinde güzel bir emek var o nedenle başarılarının devamını dilerim asla yanlış anlama çok beğendim yani...

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben anlamıyorum ya valla :D "Giritli" arkadaşıma tekrardan teşekkür ediyorum ;). Zevkler aynı yada bu işi profesyonel olarak uygulayan, hayata geçirez biziz :).