Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apartman

gokhankardas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
gokhankardas.deviantart.com
merhaba arkadaslar modelleme 3ds max 9, vray 1.5 rc3 iki alternatif balkon vardı iyi çalışmalar kolay gelsin.

Benzer konular

dgul79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım..modellemen çok hoşuma gitti.+render'ın ve maplerinde çok hoşuma gitti..gerçekten ellerine sağlık,devamını dilerim..
not...peysaj lamalarını ön plana çıkartmamışsın neden bilmiyorum ama yapsaydın güzel olacaktı kannımca:D

ddv

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle merhaba ben şuan autocad de bina tasarımı yapıyorum autocad ı ögranmeye başlayalı 1 hafta oldu (bina tasarımı yapıyorum dediysem yanlış anlaşılmasın bunun kadar detaylı deil aslında yanından bile geçmez diyebilirim neyse) böyle bir resim yapmak için nekadr süre gerekli orta halde bilen biri için veya siz nekadar zamanda yaptınız yardımcı olursanız sevinirim.

suleymanonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
n-joy bile çizmişsin ekstradan:D güzel çalışma olmuş eline sağlık

kediciyizbiz

🌱Yeni Üye🌱
Böyle becerikli insanlara web çözümleri önerme niyetindeyim. Gelin sitenizi birlikte yapalım. İşcilik almıyorum. Domain-Host da size ait :)
Web tasarımından anlamayana teknik destek benden :)

elempro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler gökhan senin çalışmalarını beğenerek takip ediyorum ve çok hoş duruyorlar.başarılar...

murat214

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım eline sağlık güzel olmuş bu tür dış aydınlatma ve render ayarları ilgili tavsiye edebileceğin eğitim siteleri varmı?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
üzgünüz ancak çalışma üzerinde kişisel adresiniz olması yasak kurallarımızda
adres olmayan halini yüklerseniz seviniriz
çalışma kaldırılmıştır