Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple için yaptığım itoch Afişi

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Vectorel objeler illustatorde kendim tarafından tasarlandı...Apple logosu vs... Afiste hic bir yerde calma veya copy paste mantigi yoktur.(Urun resimleri haricinde) vectorler ve resimler hazırlandıktan sonra photoshopta efeklendirildi tam tamına 30 layer(Katman)kullanıldı.Yorumlarınızı ve elestirilerinizi bekliyorum...
itocuhra4.jpg

Benzer konular

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkler çok koyu...
apple afişlerinde 3 öğe var,; tam siyah, tam beyaz, parlak renkler....
çalışma çalışmadır eline sağlık... güzel iş :)

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
renklerin koyu olmasi nedeni açıklayayım hemen ustad cmyk modunda yaptim daha sonra flatten yapip rgb yapiyim dedim tuttaramadim cmyk deki parlıklıgı moniyorde alamiyoruz maalesef bilirsiniz... birde cmykli halini yukleyeyim ancak bu kadar acabildim yorumun icin tesekkurler ustad...

smadj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu hoş olmuş emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkler çok koyu...
apple afişlerinde 3 öğe var,; tam siyah, tam beyaz, parlak renkler....
çalışma çalışmadır eline sağlık... güzel iş
haklısın apple asıl tonu metalik gridir ve hiçbir projesinde boyle apsurt rekler kullan mamıştı en azından ben gormedim, bence bu çalışmayı sen tek tonla yani arka planı gri yaparak logo type yide metalik gri yaparak bitirisin işi emeğine sağlık

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Koyulasmanin nedeni dediğm gibi cmydan dolayi aciklamayi yaptim ama sınırları zorlaryin çünkü siz grafikersiniz standart renkler ve tıpkısının aynısı calisirsaniz creative ozellipiniz ölür yorumlarınızı için tesekkur ederim bunlar simdi bulabildeklerim...Daha elimde var standart renk diye birsey yoktur afiste dediğiniz kurumsal kimlikte yorumlar için tesekkur ederim...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bakın siz beni yanlış anladınız galiba ben logo ve logo type hakkında yazmıştım ve grı olursa daha gecerli olacağnı düşündüğüm için boyle bir yorumda bulundum ama genede aydınlattığın için sağol

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
bakın siz beni yanlış anladınız galiba ben logo ve logo type hakkında yazmıştım ve grı olursa daha gecerli olacağnı düşündüğüm için boyle bir yorumda bulundum ama genede aydınlattığın için sağol

tamam üstad yanlıs okumusum logoyu gormedim ben tasarım olarak anladımda bi türlü mantık erdirememiştim burda o konuda haklısın dikkat etmemişim yada brushu bastim sanırım üstüne tesekkurler yanlıs anlasilma için özür dilerim...

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
fazlaca efektli olmuş, daha sade daha güzel
iyi çalışmalar

herkan81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Apple' a daha önce iş yapmış biri olarak Rüzgar ALPASLAN arkadaşımıza katılıyorum. Apple kurumsal olarak farklı renlerdeki logoların kullanılmasına izin vermiyor ve işlerinde beyaz veya siyah renkleri tercih ediyor. Bazen işe göre farklı renklerde kullanıyorlar tabi Yeşil gibi. Ama banane Apple dan bu benim yorumum diyosan o senin bileceğin iş.
Renlerin koyuluğuna gelince işi baskıya göndermeyeceksen RGB kalsaydı çevirmene gerek yoktu şayet baskıya gönedereceğin bi iş yapıyosan RGB çalıştığın işlerle baskı arasında büyük bi fark olur. Malum ofset CMYK çalışır ve ofsette parlak renkler ancak özel boya yapılarak elde edilir.
Ama her şeye rağmen çalışma göze kötü görünüyor diyemeyiz ama çok iyide diyemeyiz.