Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple imac Azerbaycan Afis

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:angel: elestirilerinizi bekliyorum arkadaslar dogrusu fiyat yazisini bende begenmedim :angel:

4703.jpg

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
mac inçözünürlüğü kötü gözüküyor
klavye ve farenin kesimleri iyi değil. köşelerden almışsınız biraz ;)
Apple firması resmin sol üstündeki gibi efektli bir logoyu genelde (yada hiç) kullanmaz.
apple afişlerinde genel olarak yalın beyaz veya siyah tonu kullanır ve yansıma efektini esirgemez. (adamlar kendine göre stil yapmışlar işte :))
bir daha elden geçirmelisiniz
apple ın afiş lerine bir gözatın
apple-imac.png

iMac-Poster.jpg

kolay gelsin

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyvallah bende biliyorum apple hic kullanmaz shadow amma siz gelin bir buralari gorun adamlarin stili tamamen farkli musteri boyle istiyor :sweating::sweating:
sunuda belirtmek isterim bu sadece on taslakdir decupe olayini biliyorum zaten 4 dk ortaya cikan birsey sadece sundum adamlara bunu begendiler resimler degisecek son halini koyacagim buraya

Son düzenleme:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
herşey iyi güzelde apple firması görmesin o fiyat üzerindeki patlama efektini. bayiliği çekerler :D

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar iste final calismasi bu artik adamlarin kampanya secimleride tamam bu olacak yani

1109.jpg

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyvallah mersinli dogrusu arkadadaslar haklilar ilkini bende hic begenmemisdim zaten dedigim gibi on taslakdi daha sunum yapmak icin bu son koydugum tamamdir okeyini verdiler sira baskiya gondermek kaldi ))

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
ah ben derdimi kime anlatsam ki azerbaycanda boyle :sweating:
reklamda orda böyle, şurada şöyle olur mu? hemde Apple gibi bir firmanın reklamı yaparken?????
Tabi elin ingilizi ile bizim kültürümüz çok farklı reklamlarda farklı olacak fakat amaç bir malı satmak olunca adamlar evrensel birşey buluyorlar.
Siz bu tasarımı Azerbeycan da böyle diye yaparsanız inanın ordada bizde böyle değil diyenler çıkar. Tabi kendi kültürümüzü yansıtan işler yapmalıyız.Ama Farklı, geniş bir şekilde düşümekte fayda var.
Bu arada final çalışması olmuş ama alttaki eşitliği pek sevmedim.

Rafiq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar daha tecrubem az ogrenecegim cok sey var gercekden elestirilerinizden guzel dersler cikariyorum ve kesinlikle katiliyorum soylediklerinize :wink:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence de bu çok daha güzel.eline emeğine sağlık