Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple iPad 4 with retina + wi fi + 4G + hediyeleri ile... - Mardin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Apple iPad 4 with retina + wi fi + 4G + hediyeleri ile...

Marka / Model: Apple iPad 4 with retina + wi fi + 4G

Fiyat: 1000

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar geçen sene TURKCELL'den sözleşmeli bir iPad satın aldım 16 GB (with retina) ve 4G (sim card takma) özellikleri mevcut. Evden çok nadir çıkarırım, geçen gün yine çıkarttığımda düştü ve kenarında zedelenme oluştu. Taş gibi cihaz, hiçbir sorunu yok. Ön tarafta ufak çatlama göreceksiniz, ki beyaz renk olduğu için yakından bakılınca fark ediliyor.

Ürün piyasa fiyatı ortalama: ereyon

Ürün beyaz renktir, ciddi alıcılara fotoğraflarını da çeker yollarım. (İlâna da ekleyeceğim.)

Kargo bana ait olmak üzere toplam 1000 TL'dir. Ürün kutusu, faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları pakete dahildir.

Hediye olarak ise; hepsiburada ve Teknosa ürünlerini gönderiyorum. Kulaklık yeni alındı, kutusu ve garanti belgesi de yanındadır.

Sevgiler.

E-posta: mehmetibrahimyersel@miy1988.net

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...