Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple katalog proje çalışması

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dostum sanki apple urunlerini cinden ithal eden bir firmaya yapmissin gibi duruyor :D

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
ya bu tecrube puanı neye göre alınıyor bilen varmı :) bende ders anlatim bi iki parça bişey dicem ama bilenede unuttururum ben :D

Sadakat_80

🌱Yeni Üye🌱
ilk sayfadaki uygulamada size ait hiçbirşey yok sanırım(çizim yani),sadece yerleştirme sizin galiba?
yansımalar böyle olmamalı, opacity kısın ve yarısını da silin aşağı kısımdan gitsin ozaman gerçkçi bi görntü yakalayabilirsiniz

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
evet çizim olarak birşey yapmadım sadece sayfa düzeni ya onu denedim ama gene olmadı başta sölediler bu şekilde yap diye yaptığımda silinen yer bariz belli oluyo yanlış yaptığım birşey var ama nedri bulamadım yada başta çok efekt eklediğim için olmadı genel olarak fikrin nedir oda önemli

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sana tavsiyem formaları tasarımsal olarak birbirinden cok farklı yapmaman ayrıca kırmızı renk ve apple biririne hic uymamıs bance apple' ın kurumsal renkleriyle çalışırsan daha başarılı olur bence

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
katalogla ugrasmak yerine burada daha cok ugrasiyorsun sanirim :D

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
Burda uğraşmak iyi oluyor ama eksik yanlarımız nedir vs öğreniyoruz sonuçta yolun başındayız tecrubeyi burdaki yorumlaradan alarak ve çok çalışarak edinicez aslında kurumsal bir katalog çalışsaydım yani bu proje hocamızın birazda payı var sonuçta bu şekilde farklılıklara o itiyor bizi ama bir firma benden istemiş olsaydı kesinlikle gri renklerde bir çalışma yapardım bu kadar koyu olmayan sadelik ön planda hem çalışıp hem bu işlerin akşam yapınca uykulu uykulu böle oluyor sanırım :D

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
Hevesin kaçmasın o halde. Acımasız eleştirilerimle seni korkutmayayım:) iyi günüme denk geldin bilesin design by kaya:)

Şu şekilde de gölgelendirme yapabilirsin; Gölge vermek istediğin objeyi duplicate et, duplicatenin rectangular Marquee tool ile yarısını seç. Select>Modify>Feather>istediğin değeri ver 5 olabilir, 10 olabilir...
Ctrl+i ve delete. Sonra opacity değerini düşür birazda. Tamamdır.

Kolay gele!

denedim ama yapamadım sanırım bır suru efekt vs olduğu için olmadı bu yazıyı kopyaladım zaten sıfırdan yapıcam