Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple uyumlu external DVD writer

CrazyStudio

🌱Yeni Üye🌱
merhaba;
Arkadaşlar, imac G-5 imin üzerinde bulunan dvd writer bozuldu, yazmıyor artık, sürekli hata veriyor. Baktırdığımda ise servis, tamir edilemeyeceğini, yenisinin ise yaklaşık 500 ytl gibi uçuk bir rakam tutabileceğini söyledi. Bende düşündümki 500 ytl verene kadar şöyle uyumlu 100-150 ytl civarında harici bir dvd yazıcı kullanabilirsem işimi görürsede ratik olur. Bu konuda sizden ricam varsa bu konuda tecrübeniz paylaşmanız.

Yani; imac g-5-mac os x leopard'da kullanabileceğim usb veya firewire harici dvd writer için, marka, model özellik olarak tavsiye edebileceğiniz veya nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz!!!!!!!

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
NEC , Samsung, Bu iki firmada mac uyumlu firewire harici dvd writer üretmekte. Lütfen sorularınıza cevap gelmeyince bu şekilde bir tavır almayın. Herkes işiyle meşkul boş bulunduğumuz ilk anda size cevap gelecektir...

azizstar

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben satallıte L40- 139 laptop driver'lerini bulamıyorum yardım please

CrazyStudio

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakmayın lütfen, 2-3 gün cevap gelmeyince üzüldüm gerçekten. Teşekkür ederim ilginize. Birde bu dvd yazıcıları nereden rahat bulabilirim birde onu öğrenebilirsem inanın çok güzel olacak