Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Araç giydirme ( Köpek eğitim merkezi ) citroen nemo

cheova

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oldu sonunda galiba tamamen bir mühendislik hatası olan bu nemrut araca galiba tasarımı yapabıldım :sadsmile: arkadaşlar arac suan hala tasarım halınde yorumlarınızı beklıyorum

pasteuraracll5.jpg

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
yandan düz bir fotoğrafını koyarsan daha sağlıklı yorumlar yapılabilir böyle pek birşey anlaşılmıyor ne firması olduğunu bile çözmek çok zor
ama ilk bakışta göze hoş geliyor

cheova

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arac nadır bulunan araclardan oldugu ıcın sadece bu fotosunun uzerınden calısabıldım teknık cızımden yaptıgım tasarımlarınıda ekleyecegım yorum ıcın tesekkurler

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel görünüyor, eline sağlık.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kesinlikle bununla beraber fiorino var..Güzel görünüyo..

cheova

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fiorino bu ve galiba peugeot oyle bır arac yapmıslarkı arka sol kapılarına bırakın tasarım yapmayı tozlu oldugunda benı yıka bıle yazamazsınız ? heryerınde bır cıkıntı bır aksesuar :)

mirzaturksoy

🌱Yeni Üye🌱
merhaba eline saglık.ama bana ilk bakışta kargo araclarını anımsattı (ups) diye bir kargo var.bence resimleri geniş tut daha cok zeminler büyük olmuş.

cheova

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet ya ! buldum işi yaptıktan sonra diyorum bir araca benzedi ama acaba güvenlik aracımıydı ? haklısın sımdı aklıma geldı ups araclarına benzemıs :) aynı seyı dusunmusuz demek kı ups ile ama onlar once dusunmus :) yorum ıcın sağol...

esmer_yarim

🌱Yeni Üye🌱
güsel görünüo... sizler sayesinde bende yeni şeyler öğreniyorum ve tasarım gücümü geliştiriyorum tşklerr = )