Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aranızda msn de corelle ilgili sorularıma katlanabilecek öğretime açık birisi var mı

ibrahim_Esat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aspmerkezi.com
merhaba

forumda çoğu arkadaşın arık baş belası oldum her yere konu açar oldum.

coreli öğrenmek veya diyer programları merak ettiğim için onlarla ilgili sorular yazar oldum filan.

şimdi arkadaşalr hem fikir alıcam sizlerden hem de yardım edebilcek arkadaşlardan mail adreslerini yollamalarını istiyeceğim.

ben web tasarım ve programlamaa okuyorum.

programlama olayı pek aklıma yatmadı kodlar filan hep text tabanlı olduğu için çok yorucu bir iş beyin yorulamsı ve yaptığınız işe karşı da aldığınız pek bir şey yok ücret alarak zaten biliyorsunuz bilgisayar aleminde yapılan çoğu işe saygı kalmadı.

şu anda yazı değerlendirmek açısından elimden geldiğince bir program öğrenmeye çalışıcam bunu okul zamanı kafaya koymuştum öğrenmeyliyim bir program diye .

bu sene staja başlıyıcağım eylül gibi okulların açılmasıyla beraber .

staj yeri oalrak bir matbaacı da çalışıp veya bir dergi de filan çalışıp kendimi illustrator yada corel üzerinde geliştirmeyi düşünyorum.

şu ana kadar konuştuğum çoğu kişi coreli bilen elemanın çok arandığını söyledi ve bende corel üzerine yoğunlaşamaya başladım. ama doğru mu yaptım bunu bilmiyorum ilerleyen günlerde görücez tahminimce.

ama bu günleri yaşamaş sizlerinde fikirlerini almak istiyorum. sizce coreli öğrenmeye çalışmakla iyi mi yaparım veya zaman kaybı mı olur başka bir program önermemimi tavsiye edersiniz.

2.konumuza gelince ;

corel üzerine yoğunlaştığımı söylemiştim. ben san coreli öğretebilirim diye n arkadaşalr var mı aranızda varsa mail adreslerini özel mesaj oalrak atarlarsalar memnun olurum. sorucak bir şey bulamıyorum çünkü bir şey bilmiyorum soru sormak için o konu hakkında az da olsa bilgimin olamsı lazım ama bilgim yok ne yazık ki.

bana en baştan şöyle yaparsan şöyle olur böyle yaparsan böyle olur diye öğretebilecek olan arkadaşlarımız var mı aramız da.

yazın benim gibi evde boş duran zaman öldürmeye çalışanlar varsa aranızda bana yardımcı olurlarsa memnun olurum. ille corel üzerine çok bilgisi olucak diye bir şey yok ufakta olsa bilgi verebilecek aradaşlarımız varsa yardımcı olmak isterlerse sevinirim.

isterlerse telefondan arayabilirim hiç sorun değil yeter ki bana bu işi öğretsinler .

grafikerlik isteğim çok önceden vardı bir fırsat bulup başlayalamamıştım bu işe sonunda başladım . yardımlarınızı bekliyorum

özel mesajlarınızı da .

okuduğunuz & yardım etmek istediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Saygı & Sevgilerimle