Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aris Erkek Kuaförü

Benzer konular

Graphixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
orda 4 foto kullanmıssın ilk ikisi ayrı dierleri birleşik görunuo görselliği bozmus bence

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırm amacın kartvizit yapmak.hiç olmamış.çok klasik bikaç resm yap logo adres çak bittimi?bukadar basitmi yani.herzaman söylerm kartvizitte resmden kaçının logo olmamış tasarm açısında hiçbirşey yok.kusura bakma arkadaşım ama en başından çalışman lazm.

esra karakuş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
önemli olan müşteri memnunuyeti. Müşterim resim istedi ve ayrıca ari'se özel bir logo çalışmadım

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
bu kartvizit mi, dergi ilanı mı, afiş mi tam anlamadım, kartvizit olarak düşünmek istemiyorum:) yazılarda emboss vs efektler kullanmamanı tavsiye ederim...

saygılarımla

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben ilk bakışta fotoğrafçı gibi düşündüm..traş olan erkek olmasa...

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede iyi olmamış zaten adamların suratında bir üzüntü var pişman olmuşlar sanki o kuaföre gittiklerine

semihyldz06

🌱Yeni Üye🌱
Bir süredir bu tasarımı yapan kişinin bu diğer çalışmalarına yapılan yorumlara bakıyorum. Ben de acemi sayılırım. Bu siteden tasarımla ilgili epey kaynak ve bilgi edindim. Ancak yorumlardan öğrendiğim birşey var ki: Çalışmalarımla ilgili tavsiye için bu siteyi asla kullanmamalıyım. Tamam, yardımcı olan yorumlar da var ama arada bir tanesi çıkıp "sen başka iş yap" dedi mi, insan kendinden soğuyor...