Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Access Hakkında Bir isteği olanlar

ersdal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akustikyazilim.net
Access den Bir Ödev vEya Bir Projesi olan arkadşlara Her Türlü Yardım ederim...
Sadece Bu sitede Kalmanız Yeterlidir...

s_coban57

🌱Yeni Üye🌱
acces ile bordro düzenleniyor diye duydum. geniş bilgiye nerene ulaşabilirim

pigeon4

🌱Yeni Üye🌱
ajanda programı hakkında bilgi werebilirimisiniz...yada açık kaynak kodlu prodram önerebilirimisiniz..şididen tşkler

vorteks

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım benim hocam bi ödev verdi arıza kaydı ile ilgili bi tablo hazırlıyacakmışım ve o tablodaki bi isme tıkladığımda ayrı bi pencere açılıp orada arıza kaydı ile ilgili bilgiler vs. yer alıcakmış basıl yapabilir bu işlemi şimdiden çok teşekkür ediyorum

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım benim hocam bi ödev verdi arıza kaydı ile ilgili bi tablo hazırlıyacakmışım ve o tablodaki bi isme tıkladığımda ayrı bi pencere açılıp orada arıza kaydı ile ilgili bilgiler vs. yer alıcakmış basıl yapabilir bu işlemi şimdiden çok teşekkür ediyorum

Sorunuzu konu başlığı olarak açmanız, yardımı kolaylaştıracaktır Forum Kuralları dahilinde ilgili bölüme başlık açarak sorunuz.

_SVAROG_

🌱Yeni Üye🌱
İyi akşamlar arkadaşlar ya gözünüzü sevem Microsoft Office Access 2007 de tablolar konusu gerekli genel bi bilgi ve özellikle örneklendirme gerekli tez hazırlıcağım şimdiden teşekkürler....

_SVAROG_

🌱Yeni Üye🌱
baba bi yardım etmediniz ya çok acil dedik bakan yok yaw

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İyi akşamlar arkadaşlar ya gözünüzü sevem Microsoft Office Access 2007 de tablolar konusu gerekli genel bi bilgi ve özellikle örneklendirme gerekli tez hazırlıcağım şimdiden teşekkürler....

baba bi yardım etmediniz ya çok acil dedik bakan yok yaw

Access Dersi: Microsoft Access Ders Notları konusunu inceleyiniz.

Lütfen forum kurallarını okuyun, flood(arka arkaya mesaj yazmak) yasak...Uslubunuza dikkat etmediginiz sürece, kimsenin yardım etmek isteyecegini sanmıyorum.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Juneeight34

🌱Yeni Üye🌱
MS Access 2007 ile emlak veritabanı yaptım.Form sihirbazı ile tablodan yarattığım sayfada tablo maddelerinin bulunduğu kutuları genişletip daraltmak istiyorum fakat kutular bagımsız değil hep birlikte daralıyor yada genişletiliyor.Ve kutular başka yerlere taşınamıyor.
Herşeyi denedim ama maalesef Access 2003 deki gibi bağımsız olarak her bir maddeyi form sayfasında düzenleyemiyorum.
Bunu nasıl yapacağım konusunda bilgisi olan var ve bana öğretirse cok memnun olacağım

wilademir

🌱Yeni Üye🌱
Mesleği:Webmaster
Tecrübe Puanı: 4

Arkadaşlar Access Hakkında Bir isteği olanlar

--------------------------------------------------------------------------------

Access den Bir Ödev vEya Bir Projesi olan arkadşlara Her Türlü Yardım ederim...
Sadece Bu sitede Kalmanız Yeterlidir...

slm. ersdal arkadaşım öncelikle yardımseverliğinden ötürü tşkederim. ödev olarak access ten teknik servis programı hazırlamak istiyorum.(Bilgisayar Teknik servis programı). Yardımcı olur musun?

vepanur

🌱Yeni Üye🌱
accese yeni baslaya na nasil yol takip ederek ogrenmeyi tavsiye edersiniz
yapay zeka dogal aptalliktan iyidir>>>

blwn

🌱Yeni Üye🌱
benimde biraz yardıma ihtiyacım var stok müşteri takip sipariş takip sevkiyat takip gibi konularda yardıma çok acil olarak ihtiyacım var