Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Bugün Corelden Gelen Mail İlginizi Çekecektir...

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
CorelDRAW® Graphics Suite X4’in sunduğu efsanevi grafik gücü hizmetinizde. Grafiklerde, tanıtım materyallerinde, broşürlerde ve daha pek çok yerde. Üstelik efsane devam ediyor!

YENİ CorelDRAW® Graphics Suite X4’ü bugün Türkçe olarak sipariş edin, gelişmiş yeni özelliklerden yararlanma şansına sahip olun. Grafik illüstrasyon, mizanpaj ve fotoğraf düzenleme özelliklerinin gücüne tanık olun.

YENİ CorelDRAW® Graphics Suite X4 şunları sunuyor:

Etkileşimli Tablo Aracı, canlı metin formatlama ve her sayfada ayrı katman gibi yenilikçi mizanpaj ve tasarım araçları. Metin ve grafiklerin mizanpaj, düzenleme ve formatlama işlemlerini kolayca yapabilmeniz için mükemmel bir temel.
Endüstri lideri vektör illüstrasyon araçları: Güçlü biteşlem vektörleştirme yazılımı olan Corel® PowerTRACE™ X4, biteşlemleri düzenlenebilir ve ölçeklenebilir vektör grafiklerine dönüştürmenize imkan tanır.
Güçlü fotoğraf düzenleme becerileri: Fotoğrafları rötuşlamak ve iyileştirmek için çok amaçlı resim düzeltme laboratuvarı Corel® PHOTO-PAINT® X4. Artık 300’ün üstünde kamera için dahili RAW kamera desteği bulunuyor.
Microsoft® Publisher, Adobe® Photoshop® CS3, Adobe® Illustrator® CS3 ve Microsoft® Word 2007 ile mükemmel uyumluluğun tadını çıkarın. Ayrıca artık açıklama içeren PDF dosyalarını da alabiliyorsunuz.
Bir an önce kullanmaya başlamanızı ve ihtiyacınız olan araçları bulmanızı kolaylaştıran adım adım etkileşimli ipuçları bulabileceğiniz kullanımı kolay bir arayüz.
Ayrıca, eğitim dosyaları ve profesyonel olarak tasarlanmış hazır şablonların yanı sıra 10.000 yüksek kaliteli clipart resim, 1.000 yazıtipi ve 1.000 profesyonel dijital fotoğraf size ilham verecek.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke herkez lisans parası ödese herkez korsana hayır diyebilse.. ve bu mailler daha anlamlı olsa... Gerçi biraz bütceylede ilgili bişiy Malum Türkiye şartları..

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
YENİ CorelDRAW® Graphics Suite X4’ü bugün Türkçe olarak sipariş edin, gelişmiş yeni özelliklerden yararlanma şansına

Benim ilgimi çeken kısmı corel kendi bünyesinde X4'ü türkçe olarak yayınladı mı?

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu konuyla adres vermemin bir sakıncası yoktur herhalde...

Corel (news@communications.corel.com)
Görünüşe göre eti bilgisayardan gelmiş....

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
aynı mail banada geldi daha önceden corel'in demo sürümünü indirdiyseniz mail adresini oradan almış olabilirler.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mail gelmesi sorun değil ama
Corel türkçe sürümünü yayınladımı ?

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Eti bilgisayarın sitesinde bu konuyla ilgili bir belirti yok. Haziran - Eylül ayları arasında X4 Türkçe sürümünün çıkacağını söylemişlerdi.

Son düzenleme:

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1000 YTL GİTTİ O COREL X4 E :) gerçekten güzel program hatalar düzeltilmiş

what the font özelligi dahada iyi