Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaşlar çok önemli --- bloger kullanmak

katsumoto_06

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar sizi böyle bir konuyla rahatsız etmek istemezdim ama gerçekten yardıma ihtiyacım var.
gmail.hesabımdan bloger oluşturdum.ve oluşturduğum bloger 'a ayrı ayrı konular açtım.konulara resim eklemeyi buldum ancak ne varki konuların videolarıda var.her konunun altına videolarını da eklemem gerekiyor.ancak bunu yapamıyorum.düzenleme sekmesi adı altından video ekle putonuna basıyorum. videonun pc deki yerini gösteriyorum.yüklendiğini söylüyor- sonra işleme tabi tutuyor ancak her seferinde sonunda yani hata veriyor.derslerin videolarını gösteremiyorum.videoları youtube bağlantılı olark koymayıda denedim.ama her seferinde farklı farklı uzantılarla karşılaşıyorum.pc ye youtube tan avi. formatında kayıt ettim videoları ama blog'a istediğim gibi yükleyemiyorum.
beni anlayan arkadaşlar lütfen bana yardım etsinler.bu acil bir çağrıdır.saygılarımla.

not :
bu dediklerimle ilgili her türlü bilgiye ihtiyacım var.2 gün içinde blog olayını halletmem lazım.

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
blogger kulalnmadım ama youtube ye yukledıgın videolar blogger da duzenleme kutusunda html kod ekleme secenegı olması gerekıyor ekleyebılırsın dıye dusundum oda olmadı alalım bı domaın sana kur wp :D eglen

katsumoto_06

🌱Yeni Üye🌱
İlgİnİze Sonsuz TeŞekkÜrler

Çok TeŞekkÜr Ederİm Yardim ÇaĞrima Cevap VerdİĞİnİz İÇİn.dedİĞİnİzİ Bende Yaptim Fakat Olmuyor.yİnede Bana Vakİt AyirdiĞiniz İÇİn TeŞekkÜr Ederİm.
Saygilarimla,