Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar lütfen son 20 saatim kaldı yardım edin...

LeroanZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar şimdi www.tcmline.com/news.zip dosyasına bakarsanız eğer ben 600x800lük dosya üzerine gazete çeşitli yazılar yazdım ve birçoğu güzel fakat aynı yapmama rağmen 3 4 tane yazı gözükmüyor malesef; %400lük zoom yapınca gözüküyor ve matbaada çıkar dediler matbaada çıkarttık yine gözükmedi, lütfen yardımcı olun.

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dosya versiyonu kaç üstad ?

LeroanZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dosyadan kastın nedir ? corel x4 kullanıyorum

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
12 de açamadı da :-(

Msn kullanamıyorum iş yerinde.

12 olarak ta link eklersen inşaallah yardımım dokunursa sevinirim.

Son düzenleme:

LeroanZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ftp ye upload ediorum 12 convertini, biraz beklersen sevinirim, acil olduğu için aslında msn filan versen ne güzel olur

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum office bilen biri lazım sana.Analamadım açıkçası.
Senin yerinde olsam kendim corelde baştan düzenlerdim copy/paste yapma.
Yapacaksan sadece yazıları kopyala yazı alanı açıp içine yapıştır.

kalmad2

🌱Yeni Üye🌱
bende bir sorun yok gibi açıldı eksik yok gibi hangi yazılar okunmuyor sizde tarif ederseniz tam kontrol edeyim.
Bu gibi şeyleri yapabiliyor corel zaman zaman ve genelde templer çok dolu olduğundan yeterli boş yer olmadığından ve ram az gelebilir (bilhassa uzun işlemler ardarda ve uzun süre açık kalması takas dosyalarını ve ram i doldurabilir).

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben burda gözükmeyen kısmını anlamış değilim sonuçta sayfadaki herşey gözüküyor
çalıştığın sayfa ebadı 80cm ye 60 cm sen bunu mormal ekranda tamsayfa olarak göremessin eyer matbaadada bu ebatlarda basılmadıysa doğal olarak sayfa ebadıyla orantılı yazılarda küüçülüceğinden gözükmez benim anladığım bu ve sizin dökümanınızın pdf sini ekliyorum aşada

https://rapidshare.com/files/185963510/Graphic2.pdf.html

Son düzenleme:

kalmad2

🌱Yeni Üye🌱
bazen yapar corel sende görünebilir mesela başlık arkadaşta % 100 de görünmezkekn yaklaştırdığında görünebilir makineden kaynaklanan problemler olabiliyor az öncede yazdığım gibi ram hafızanın azlığı işlem çokluğu uzun süre pc nin açık kalması ekrankartı driverları gibi birçok etken olabiliyor.

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok zorda kalmadıkça yazıları Ofis özellikleriyle kullanmayınız.

yazıları düzenleyince ofis olarak açıyor.

Bu sayfanızı oldukça ağırlaştırır.

LeroanZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim ilginiz için ama yapamadım hala olmadı ne yaptıysam şimdi yeni bir sayfa açtım ve 0 dan herşeyi corel tabanlı yapıcam word haricinde bi de öle denicem ve sarcoglu arkadaşımızın yolladığı dosyada %50 daha fazla gözüküyor onun alt tabanı war sağ taraflar filan da war ama ben bi yeni sayfada denicem word bağımsız bakalm onda nolacak saatler de azalıyor :S
ve wordden yazı kopyalayacağım zaman da full copy yapmıyor malesef; 2 cümle 2 cümle yapabiliyorum :D 20 sayfa nasıl bitecekse böyle...

kalmad2

🌱Yeni Üye🌱
o zaman sorun senin pc de kaldırmıyor aynı şey olma ihtimali yüksek temp dosyalarını temizle öncelikle ve pc yi aç kapa ram inde düşük olabilir ekran kartının driverını da güncelle istersen pm den msn yaz ekleyim

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel belgesinde ofis dökümanı olmadan kopyalamak için ofiste koplalıycan yazıyı secip kopyala dedikten sonra corelde edit + paste special + açılan pencerede Rich text format seçili iken tamam de ve yeni açılan pencerede Maintain fonts and formatting denem yeterli böylece yazılar fontları korunarak corele yazı halinde gelir ve sorununun birinden kurtulmuş olursun

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum .pdf'te %100 oranında baktığın zaman herhangi bir problem görünmüyor.
Sonuçta pdf ten %100 bakmak var corelde bakmak var.Doğrusu pdf tir.Bence sorun yok.

Çıktısında da böyle gördüyseniz eğer bi hata yapmış olmalısınız.

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
text alanı içindeki yazılara sağ tıkla ve Convert To Artistic Text seç...daha sonra büyütme veya küçültme yap