Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaslar onaya gitti calismam bide siz bakın ARMAN

winston06

🌱Yeni Üye🌱
armandosya1sn0.jpg

arkadaslar bi dosya calisması yaptım adam beğenmedi bu ikinci onaya gitti bide siz bakın adam benim dosyam heryerde dikkat çekecek diyo bana ne önerirsiniz ne yapabilirim bi fikir verin

armandosya3qb4.jpg

bide bunu yaptım sizce hangisinin üzerinde calısıyım

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
ikinci çalışman gayet güzel duruyor.. ama ARMAN neden sola o kadar yakın duruyor anlamadım Logoyla Yazıyı ortala bence altlı üstlü.. Ayrıca Bu firma ne firması? kullandığın su damlaları yaptığı işi destekliyor mu ?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede 2. çalışma çok güzel

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
ikinci çalışmanızı geliştirin bence... neta logosundaki A nın kontur çizgisini bilerek bırakmadığınızı düşünüyorum... arkadaki su damlalarıda çok iri duruyor... arkadaki koyuluğun nedenini anlamadım... eğer ki su dolmuş hissi vermekse düşünceniz bunu gerçekten su doluyormuş gibi göstermelisiniz.. o zamanda o damlaları kaldırmanız gerekir ama...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş ikincisi birinciyide başka sefer kullanırsın oda güzel olmuş kolay gelsin.

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zannedersem bu kapak neta uyduları olması lazım
bence kapak birazda uydular ve birazda teknoloji ile ilgili resimler olması lazım
Birde arman yazısını arkadaşın dediği gibi sola çok yaklaşmış kırım olursa hiç hoş olmaz

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikiside çok şık 1. çalışmanın renkleri çok tatlı durmuş ve sade olmuş 2. çalışman daha başarılı renkler daha canlı..