Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Yardım Edermisiniz

Prexlard

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Konuya Girdiğiniz İçin Allah Razı Olsun

*Arkdaşlar Birşey Öğrenmek İstiyorum Bir Sayfada Vektörel bir futbolcu gördüm bu şekil resim nasıl yapılıyor diye sordum photoshop cs 5 de yapılır dedi

Bana Adobe Photoshop Cs5 Bir Futbolcu resmini nasıl vektör yapabilirim anlatırmısınız Örnek Sayfada Gördüğüm Resim Bu Şekilde

Benzer konular

cankemal60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde vektörel olrk çizip photoshopda tamalayabilirsn

Prexlard

🌱Yeni Üye🌱
Onları Nasıl Yapcm İşte Kardeş Bilmyorum Anlatırmısın Rica Etsem ?

reko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alcan eline pentool u resmin üstünden çizicen çizdiklerine renk vericen :) onuda nasıl yapcam dersen aç youtube u vector portrait tutorial photoshop vb. yaz izle.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bana Adobe Photoshop Cs5 Bir Futbolcu resmini nasıl vektör yapabilirim anlatırmısınız Örnek Sayfada Gördüğüm Resim Bu Şekilde

Hangi programları kullanıyorsunuz?

Prexlard

🌱Yeni Üye🌱
alcan eline pentool u resmin üstünden çizicen çizdiklerine renk vericen :) onuda nasıl yapcam dersen aç youtube u vector portrait tutorial photoshop vb. yaz izle.

Kardeş Ben Üstünden Çzim Demiyorum Orjinal Bir Resmi Vektör Yapmak Baronin attıqım resmi gibi Onda Adam Çizmemiş

cdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
creedwar'ın attığı videodaki gibi yapabilirsin brush zor gelirse çizim için pen tool u da kullanabilirsin. kolay gelsin

tarkan0009

🏅Acemi Tasarımcı🏅

*Arkdaşlar Birşey Öğrenmek İstiyorum Bir Sayfada Vektörel bir futbolcu gördüm bu şekil resim nasıl yapılıyor diye sordum photoshop cs 5 de yapılır dedi

AKVIS Sketch 14.0 bu eklentiyi indir işini görcek...