Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum... Kırıkkale Valiliği

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum...
Ayrıca logolarda (siyah-seyaz çıktısı, faksı vs. dikkate alınarak) renk önerilenizi de esirgemeyin...

Untitled-1%20copy.jpg

Son düzenleme:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben ikinci çalışmayı başarılı buldum, ayın alt kısmının olması bunda etken tabi, renk konusu düşünebilinir. Tebrikeler..

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim rphlvn.

Bu arada açtığım konular neden "Konularım" kısmında görünmüyor,
bunun sebebi nedir Admin arkadaşım?

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kardeş logoda anlatmak istenen ne tam olarak anlayamadım açıkcası karışık gibi geldi

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
logolarınızda bir kargaşa vede yoğunluk mevcut, daha anlaşılır vede yalın yeni bişeyler çalışmalısınız, fikrimce

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş logoda anlatmak istenen ne tam olarak anlayamadım açıkcası karışık gibi geldi

Kırıkkale Valiliği'ni temsil edecek logolar, Kırıkkale'yi çağrıştıran herhangi bir obje vs. bulunmadığından Valilik Binası üzerine yoğunlaştım bu logolarda.

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logolarınızda bir kargaşa vede yoğunluk mevcut, daha anlaşılır vede yalın yeni bişeyler çalışmalısınız, fikrimce

Yalınlıktan kastınız; hangi logodan hangi obje(ler)nin çıkarılmasını önerirsiniz?
Ay, Yıldız, Bina, Tarih?

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kırıkkale Valiliği'ni temsil edecek logolar, Kırıkkale'yi çağrıştıran herhangi bir obje vs. bulunmadığından Valilik Binası üzerine yoğunlaştım bu logolarda.

Bence sen valilik binası yıkıldı farzet olduda bir sene sonra genemi logo yaptırıcaklar yoo ille iligili bişeyler yap :sleepy:

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence sen valilik binası yıkıldı farzet olduda bir sene sonra genemi logo yaptırıcaklar yoo ille iligili bişeyler yap :sleepy:

İlahi :) Valilik binası yıkılırsa dertleri logoları olmaz, yeni binaya geçilir o kadar :)

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mesela, 2 numaralı logoda valilik binasını atıp, "kırıkkale"yi bordo yapabilirsiniz...?

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben yorumdan öte tavsiye yapayım :)

kırıkkale valiliğinin yapmış olduğu logo yarışmasına logo yapıyorsun zannımca.
Yaptığın logoyu paylaşım ortamlarında yayınlamamanı tavsiye ederim; zira logolar üzerinde uğraş verdiğin belli ancak bu logoyu burada paylaştıktan sonra başka birisinin senin logonu alıp benim diye senden önce göndermesi ya da senden sonra göndermesi hiç farketmeksizin sıkıntı çıkartabilir. Bu nedenle çalışmalarını gizli tutmanı tavsiye ederim ;)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben yorumdan öte tavsiye yapayım :)

kırıkkale valiliğinin yapmış olduğu logo yarışmasına logo yapıyorsun zannımca.
Yaptığın logoyu paylaşım ortamlarında yayınlamamanı tavsiye ederim; zira logolar üzerinde uğraş verdiğin belli ancak bu logoyu burada paylaştıktan sonra başka birisinin senin logonu alıp benim diye senden önce göndermesi ya da senden sonra göndermesi hiç farketmeksizin sıkıntı çıkartabilir. Bu nedenle çalışmalarını gizli tutmanı tavsiye ederim ;)

Aynen katılıyorum hatta bazı yarışmalarda şartnamede var daha önce başka bi yerde yayınlanmamış olmalı diye, güzel bir tavsiye arixira. :wink:

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uyarın için teşekkür ederim. Evet, o yarışma için hazırlıyorum.
İlk konumda "Kırıkkale" ismini kullanmıştım fakat sonradan çalınma olayını düşündüğüm için 2'ci konumda isim belirtmedim google aramalarında çıkmasın diye ama nasıl olduysa, başlık sonuna "Kırıkkale Valiliği" eklenmiş.

Bunu da sileyim hemen mecburen.
Herkese teşekkürler, saygılar...

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Admin acil rica, logolarımı silebilir misin?
"Düzelt" kısmı yok konumda...

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar acil yardım!!!
Yayınladığım logoları silmem gerek yalnız Düzelt kısmı yok, nasıl silinebilir.