Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Artwork Ofis Mobilyaları Kurumsal Kimlik ve Sağ Sayfa Dergi İlanı

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Kurs eğitimi aldığım kurum tarafından verilen proje esnasında Artwork isimli ofis mobilyası firmasının kurumsal kimlik çalışması ve sağ sayfa dergi ilanı verildi. Bende bu çalışmaları yaptım. Siz hocalarında yorumlarına ihtiyacım var:) Umarım birşeyler yapmışımdır. Saygılar...
Not: Firma adresi sanal olduğu için gizmele gereği duymadım. Sıkıntı yaratırsa gizlemem mümkündür.

artworkkurumsal4za0.jpg

artworkkurumsal3px6.jpg

dergilan3el4.jpg

dergilan2copyag0.jpg

dergilan1copyjc6.jpg

Not : Hoca tarafından tasarımların sade olması ve firmanın A ve B sınıf müşteriye hitap etmesi istenmiştir.

Son düzenleme:

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalarınız görünmüyor,yeniden yüklermisiniz.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Çalışmaların görünmediği söylendi bende yeniden yükleme gereği duydum.

Umarım şimdi görünüyordur :(

Not: Üzerine tıkladıkdan sonra büyük sayfada görme imakanınız var.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmalar güzel stables, umut vadediyor. Kurumsal hiç fena durmuyor. Ama yakından bakıldığında işçilik hatalarını görüyoruz. Hem logoda hem de kurumsalların altındaki bantta. Pathlerle çalışırken biraz daha dikkatli olmalısın.

Dergi sayfalarının üstünde biraz daha çalışabilirsin. Firmaların portfolyolarını incelediğin araştırma yaptığın belli. Biraz daha gayretle iyi olacak gibi duruyor. Kolay gelsin.

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle kendini geliştirip daha çok tasarım yaparsan daha iyi şeyler çıkarabilirsin.Bencede umut var.Ama o dergi sayfalarını pek tutmadım ben.Yeterince uğraşmamışsın sanırım.O font berbat (ofis yaratır) daha modern bi karakter kullanabilirsin.Feenna Casual benim favorim;)

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Birazcık daha uğraşsan güzel denebilecek bir çalışma olacakmış.logo ve diğer çizimleri daha düzgün yapmalısın,yani çizgiler pek düzgün gelmedi bana. Bide resimlerin çerçeve rengi siyah ve gri olmalımıydı? Sadece gri ve turuncu olabilir ya da. Ellerine sağlık, kolay gelsin.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yorumlar için çok teşekkürler... 3 aylık birikimle bunları çıkartabildim. Feenna Casual fontunu araştırıp bulucam inş. :) Sağ kapak ilanı için hala tasarım yapmaktayım. Bittiğinde payalaşıcam inşallah.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilanlar üzerinde biraz daha çalışmalısın, zamanla daha güzel şeyler çıkarabilirsin eline sağlık

ilker.efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zamanla oturacaktır bi şeyler şu haliyle gayet iyi bi acemiye göre