Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

As I Die(Ben ölürken) Uc-Logic PF1209 Pro tablet boyama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
*PS Cs3
*15 saat(Yaklaşık)

Yaklaşık 15 saattlik bir brush ve renk boğuşması.Detaylarda rötuş yapmak istiyordum ama fenalık geldi içime öldüm öldüm dirildim,o taşları yapacam diye kalem ağladı..:D

10814965hn9.jpg

Benzer konular

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bencede çok güzel..
Güzel dememin nedeni önemli bence..
Güzel,derken şunu düşünerek dedim.Çizgiler belki bize alışagelmiş bir detayı gösteriyor..Kol şekilleri,mimik hareketleri,sinirli hal göstergeleri..vs..

Burda şunu belirteyim,o çizgileri yapan her zaman görünmez yada derizki kimbilir kim yapmış ..yada bunu bile düşünmeyiz..
Ama bunu sen yapmışın ve ben yaptım dedikten sonra biz daha detaylı bakıyoruz,ve çizgileri incelerken" vay be nasıl yapmış diyoruz" ve güzel diyebiliyoruz.
şimdi uzun oturup doğru konuşalım Karikatur olarak bu çizgiler şahane,keşke portre üzerine de eğilseydin.Eminim çok daha güzel olacaklar..
Tebrik ederim.

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Graffix ve Qesta yorumlarınız için teşekkür ederim,
Qesta,portre üzerinede çalışmalar yapacağım fakat yoğunluk olarak fantasy altında,konsept tasarım ve environment üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum.

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anladım..Aslında modern çağın çizgileri,dediğin çizgiler...Belki bize yabancı ama çağ ilerliyor..Biz Leonardayı bildik kalıpsal öyle düşünüyoruz..Haklısın..

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Anladım..Aslında modern çağın çizgileri,dediğin çizgiler...Belki bize yabancı ama çağ ilerliyor..Biz Leonardayı bildik kalıpsal öyle düşünüyoruz..Haklısın..

Aslında kendi açımdan baktığımda bu tarz çizgiler etkiliyor beni.Yoksa çağ ötesi ya da çağ berisi olayından çok hangi çizgiden hoşlanıyorsan o kulvarda koşarsın..Hayalimde canlandırdığım karakterlerle beraber atmosferde yaşanan bir olay vb. gibi çizgileri işlemek daha farklı bir tat veriyor bana.

Telve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tek kelimeyle süper.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mükemmel çok güzel. Adama ne olsu sonunda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...