Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aşk Tutulması.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
4293weil6.gif

Tür : / Romantik Komedi

Gösterim Tarihi : 24 Ekim 2008

Yönetmen : Murat Şeker

Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Tolgahan Sayışman (Uğur) , Fahriye Evcen (Pınar) , Tim Seyfi , Ali Erkazan , Suzan Aksoy , Ayten Uncuoğlu , Murat Akkoyunlu , Yasemin Öztürk

FİLMİN KONUSU;
30’lu yaşlarında Fenerbahçe tutkunu, mahalle çocuğu, yakışıklı Uğur ile 25’inde kariyer tutkunu, ailesine bağlı, güzel Pınar arasında yaşanan aşkın, sadakat, rekabet, tutku ve batıl inanç temaları üzerine kurulu eğlenceli hikayesi.

Kalbinde sevdalı olduğu takım Fenerbahçe ve aşık olduğu kız Pınar’a yer veren Uğur, bu iki aşk arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Bakalım bu hikaye nereye varır?

2 Süper Film Birden ve Plajda filmlerinin yönetmeni Murat Şeker'in üçüncü filmi olan Aşk Tutulması'na Erhan Emre, Feridun Düzağaç ve Rahşan Gülşen gibi isimlerin performansları da renk katıyor.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok hoş bir film bence en azından ıssız adam a tercih ederim biraz daha bize özümüze yakın bir film sayılır dejenere hayatları aşk filmi deyip gözümüze sokmuyor ,ve fenerbahçe sevdası olan herkese tavsiyemdir güzel bir film...

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bir film bence en azından ıssız adam a tercih ederim biraz daha bize özümüze yakın bir film sayılır dejenere hayatları aşk filmi deyip gözümüze sokmuyor ,ve fenerbahçe sevdası olan herkese tavsiyemdir güzel bir film...

Aynen katılıyorum.

Aşk Tutulması, Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir film :D ve farkında olmadan bayağı gülmüştüm bu filmi izlerken :alkis:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) Ütü yaparken vakit geçsin diye izliyordum, fazla abartılı buldum.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aynen katılıyorum.

Aşk Tutulması, Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir film :D ve farkında olmadan bayağı gülmüştüm bu filmi izlerken :alkis:

:rofl:sansür kurulu gibi olmasın da yani ıssız adam da bizi anlatan birşey yok gitgide kötüye giden durumumuza destek sadece... vs. vs...:wink:

:iloveyou::iloveyou:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
sonu hariç bencede çok güzel bir filim beşiktaşlı olmama rağmen beğendim.:D Fenerbahçelilerin izlemesini tavsiye ederim :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Henüz 2 gün önce aldığım bir film :) Tvsiye edermisiniz ? Yoksa boşa zaman harcamamalı mıyım ? :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Filmi almak izlemek zorunda oldugum anlamına gelmezki :) Tşkler tavsiyeler için .Hepyek sana güveniyorum :) En kısa sürede izliycem bakalım :)

Sadgraf

🌟Usta Tasarımcı🌟
şu an izlesem mi nasıl bir film diye düşünüyordum.elimin altında bir film ve merak ettim yazılanlardan sonra,düşünceleriniz için teşekkürler,izleyip görelim bakalım:)

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şu ana kadar izlediğim en iyi türk filmi diyebilirim süper ötesi bence

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Son derece eğlenceli ve çok zevkliydi... Sıkılmadan izledim...
Kaç kez izledim bilemiyorum :rofl:

symacalar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet ıssız adam iğrençdiiii,sürekli ilerletmekten izleyemedim doğru düzgün ııyk

corsairden

🌱Yeni Üye🌱
en az 20 kere seyrettik işyerinde her yemek arası bi film atalım diyince akla ilk gelen aşk tutulması oluyor. mükemmel eylenceli bir film. bu arada galatasaraylıyım:))))))))))))))))9