Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar,
Bir sorum olacaktı: Şu an acemi birliğinden usta birliğine gitmek üzere olan bir askerim ve usta birliğim Ankara, Çankaya 'da "Basımevi" olarak belirlendi.
Burada askerliğini yapanınız var mı? Nasıl biryerdir yani?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ankarada yaptım ama ben şef Guitarist olarak yaptım.:) Hayırlı tezkereler arkadaşım. Umarım umduğun gibi güzel geçer askerliğin.

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oda yapan bir arkadasim vardi... rahat gecmisti askerligi.. meslegini yapti sonucta.. seninde öyle olcaktir.. sikinti yapmana gerek yok... tezkereni kendin hazirliycaksin iste daha ne olsun :)

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tşkr..
Bu arada ben de Antalya'dayım..Şimdilik tabii.Bu gece nasipse Ankara otobüsüne biniyorum.İnşaallah hayırlısıyla kolay ve rahat geçer.Yani insan merak ediyor ister istemez, gider gitmez bilg. başına geçirecekler mi?Tasarım olayı olmaz orada sanırım, resmi evrak çizeceğiz herhalde...Veya çok sayfalı dökümanlar.
Malum biz piyasada daha ziyade tasarım-reklam ağırlıklı çalışan insanlarız...Yine de bilgisayar başına oturup karşına corel draw, freehand açmanın ,severek uğraştığın mesleğini yapmanın keyfi farklı elbette..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tşkr..
Bu arada ben de Antalya'dayım..Şimdilik tabii.Bu gece nasipse Ankara otobüsüne biniyorum.İnşaallah hayırlısıyla kolay ve rahat geçer.Yani insan merak ediyor ister istemez, gider gitmez bilg. başına geçirecekler mi?Tasarım olayı olmaz orada sanırım, resmi evrak çizeceğiz herhalde...Veya çok sayfalı dökümanlar.
Malum biz piyasada daha ziyade tasarım-reklam ağırlıklı çalışan insanlarız...Yine de bilgisayar başına oturup karşına corel draw, freehand açmanın ,severek uğraştığın mesleğini yapmanın keyfi farklı elbette..

Eğer kadroda bir eksik yoksa biraz acemilik yaptırırlar. Hep fuzuli işleri alt devreler yapar. Benden sana tavsiye oflayığ puflamadan işini yapman. Sende üst devre olunca nasıl olsa alt devrelerin olacak =)