Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

askerde grafikerlık işe yarıyormu

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet arkadaslar seneye askerım acaba grafiker olduktan sonra askere giden varmı vaya gittiyse bi işe yarıyormu lütfen cevap

Benzer konular

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) İş başa düştü demek...Bilmiyorum ama inş. yarar :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir işe yaramıyor =) Biraz şansın olması lazım... Bir kere bilgisayarın başına oturtular. o günden sonra tüm askerliğim boyunca yazıcı olarak yaptım =). Allah kolaylık ve sabır versin şimdiden..

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet yazıcı olma şansın yüksek. ama sana tavsiyem olayı akışına bırak. Yazıcılığında dezavantajları ve avantajları var elbette. Bunu da yaşayarak öğreneceksin. ;) Allah sağlık versin gerisi kolay

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yazıcı olma şansın yüksek. ama sana tavsiyem olayı akışına bırak. Yazıcılığında dezavantajları ve avantajları var elbette. Bunu da yaşayarak öğreneceksin. ;) Allah sağlık versin gerisi kolay

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafiasker

dostum birde şöyle bir şans (eşek sansı) var yazıcıları varsa tabelacıları olabilirsin boyayla şablon felan basabilirisin. eğer çizimin iyiyse harita çizdirirler. velhasıl gündüz ayrı gece ayrı sürünürsün :) durum ve koşullar gerektirirse grafikerim de. Birde tavsiyem olsun sivrilme ne önde dur ne arkada ortalarda bitir askerliğini.

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum birde şöyle bir şans (eşek sansı) var yazıcıları varsa tabelacıları olabilirsin boyayla şablon felan basabilirisin. eğer çizimin iyiyse harita çizdirirler. velhasıl gündüz ayrı gece ayrı sürünürsün :) durum ve koşullar gerektirirse grafikerim de. Birde tavsiyem olsun sivrilme ne önde dur ne arkada ortalarda bitir askerliğini.

tesekkur ederim bu bilggi önemliydi

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben Ankara'da yaptım. Fotokopi çek, cd bas, eğitim cd kapaklarını hazırla (hazır şablon üzerine isim yazamak sadece), tarama yap...vb işler. Arada bir iki kastırık iş de gelebiliyor... Sizi gece nöbetinden, mıntıkadan veya spordan kurtarmıyor, ama hiç değilse önünüzde bilgisayar oluyor. Nezih ortam, az komutan takılıyorsunuz... Güzel yani.

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tamamen nerede askerlik yapacağına bağlı. Eğer bünyesinde matbaası olan yerde askerlik yaparsan grafikerlik işine yarar. yok eğer matbaası yoksa strausun da dediği gibi tabelacı olursun bi ploterde yazı falan kesersin. bununda kötü ve iyi yanları çok. Bencede herşeyi oluruna bırak ve bol bol dua et.

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de mayısta askere gideceğim. bakalım ne olacak halimiz.

ScoobyDoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bol bol excel de tablo yaptırıyorlar. Kendimden biliyorum.
Tabi ben excel bilmediğim için bi tonda laf yedim.
nasıl grafikersin sen diye..:D

merzer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardes buyuk ıhtımal yazıcısın.Bende yanlıslıkla bılgısıyardan anlarım dedım.Yazıcı oldum.Faydaları nelerdir yazıcılıgın.İçtimaya girmessin,nöbetleri buyuk ıhtımal sen yazarsın,İnternete girme sansın buyuk,yani bir ofis ortamı.Askerde en rahat görev yazıcılık bence.Ama gözunu kapattınmı exel tabloları senı bırakmayacaktır.Allah (c.c) sabır versın.Şimdiden hayırlı teskereler.

ajansnet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerim dedim ve askerliği bitirdim.
Tamam çok alakasız iş te yaptım
ama flash'ta sunumlar hazırlayıp istanbula defalarca sunuma geldim,
Bir binanın komple projesini çizdirdiler, sonra o binanın inşaatında mimarlık yaptırdılari, iç dekorasyon çizimlerini yaptırdılar, diğer arkadaşların dediği gibi tabelalarını yaptırdılar, açılış günü davetiyeleri ve diğer matbu evrakları hazırlattılar. Bu iyi bir şey mi diyeceksin. EVET çünkü şu an an kendi Ajansımı kurdum, birçok meslek (Matbaacılık, Tabela vb.) dalında sağlam deneyimlerim sayesinde ve insan yönetimi konusundaki edindiğim deneyimlerimden para kazanıyorum. + Askerliğin nasıl bittiğini anlamadım...

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
demekkı hesey nereye düşecege baglı bakalım 1 ocakta askerlık tarıhım belli oluyor askere gitmeye bir hafta kalada askerlık yerım belli oluyor bunu sizinle paylasacagım belkıde sizin askerlık yaptıgınız yere düşerim hepinize ayrı ayrı tesekkur ediyorum yardımınız için ALLAH (c.c.) razı olsun

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
Allah yar ve yardımcın olsun kardeş. bende henüz yapmadım askerliğimi ne zaman giderim Allah bilir ha bire üniv. okuyorum filozof olacam bu askerlik sayesinde :)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
matbaa bölümü olan biyere düşersen belki bi ihtimal geçersin seçmelerde ama hiç tavsiye etmem yazıcı sakın olayım deme ben oldum hatatımdan bezdim sonra bıraktım yazıcığı

hatta bilgisayar bilen varmı die sorarlarsa sakın ben deme =)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben şırnak-cizre de yaptım askerlıgımı. Tabur bınasının girşindeki Şehitlerimiz Bölümünü Komple sıfırdan testore ettım ve bu tabur komutanın hoşuna gıttı. sonra sen sevilde ne iş yapardın yegenım deyınce :) grafıkerdım dedım. bı ara taburun tum talımatlarını degıstıreceklerdı bana sordular Bursada olsam yaptırırdım dedım e o zaman gıt dedıler 15 gun ızın verdıler bır gunde hallettım:) o cok ıyı olmustu:)

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ben gölcükte askerdim iş yerim izmit te idi. bu yüzden işleri atölyeye taşımıştım. haftada 3-4 gün evde idim. ne günlerdi yaa (yıl 92)

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) bu konuyu actııgımda askere gitmeme 1 sene vardı sımdı ise askere gittim geldım 3 ay oldu ve askerde yazıcı oldum tabur yazıcısı sanlıurfada yaptım askerlıgımı S1 yazıcısı olarak cokta güzel oldu sunu iyi ögrendim askerde ne ileride ne geri ortada gideceksin:)

designer_91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
...........................................................

Son düzenleme: