Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Askılı Menü Tasarımı...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese Kolay Gelsin...

İlk Defa Böyle Birşey Yapıyorum...

Eleştiri ve Önerilerinize Sunuyorum..:wink:

Dip Not : Grafikte Yeniyim...:)

Bu arada kesim / bıçak paylarının farkındayım çünki iş hala yapım aşamasında ...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık yeni olmana rağmen başarılı çalışmalar. önün alt kısmında ki yazıların ovalliğini tam ayarlarsan daha iyi olur üstlerdede aynı sorun var. fiyatları biraz daha bolt bi font kullanabilirsin die düşünüyorum. arkada dürüm ve kebapı hizalayabilirsin biri aşada biri yukarda kalmış 2sindede 4 menü olduğu halde. bence iyi olmuş yinede iyi çalışmalar

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yeni olmana ramen bukadar karışık bir işin altından çılmıssın hiç olmassa herşeyin bir yeri var havada uçmuyorlar emeğine salık

sewgin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş olmuş, renklerde süper.
mekanıda biliyom, gidip bide pidesini yicem.:rofl:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
yeni olmanıza rağmen yinede tebrik etmek lazım sizi... böyle bir çalışmayla işin altından alnınızın akıyla çıkmışsınız... tek söyleyebileceğim yazıların altındaki gölgeleri kaldırın... elinize sağlık çalışmalarınızın devamını dilerim...

Nadim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.nadimomur.com.tr
Yeni olmanıza rağmen gayet başarılı bir iş çıkamrışsınız .

Ön kısımda telefon numaralarının kenarlarına verdiğin açık mavilik gözü yoruyor biraz .. Orda beyaz rengi deneyebilirsin bence...

üst kısımdaki yazıların ovalliği diğer arkadaşların dediği gibi daha oval yapabilirsin..

Tebrikler...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑

acemi olduğumbiraz fazla belli oldu :)
lahmacun ve kebap yazıları karışmış :):)

ve biraz eklemeler oldu (fotoğrf ve yazı) ..

eleştilerinizi dikkate alacağım .. son halini de koyacagım buraya herkese teşkkr edrm... iş hala çalışma aşamasında...

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
son eklediğin çalışmada neden bu personelin resimlerini ekledin? anlam veremedim! ne iştah açar bir yanı ne de görsel destekde bulunmuş...

rekn uyumu duruşu çok güzel... hatta inanmıyorum yeni olduğunuza desem yeri var... .)

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
personelin resmi müşterinin isteği doğrultusunda yapılmıştır..
Kesinlikle Zorlanarak Koyduğum Resimlerdir :) (Şahsen Bana Çok İtici Geldi)

Gerçekten Henüz 3-4 Aydır Yapıyorum..:/

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
acemi şansı mı diyelim:p güzel olmuş gerçekten herşey yerli yerinde eklediğin fotolar estetiği bozmuş ama napalım müşteri herzaman haklı dimi:) emeğine sağlık...

sea 07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık güzel olmuş 2. gönderdiğin çalışmada yazılar çok karışık ve karakteri bold yapsan birde ilk gönderdiğin çalışma daha hoş dizaynı onu düzenlersen çok daha güzel olur
tabiki ama bence iyi çalışmalar

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Renkler tam kıvamında olmuş :)Daha da iyi çalışmalar gelecektir.Kolay gele.

filmet

🌱Yeni Üye🌱
Resimler gerçekten de kötü olmuş ama istek istektir. İsimlerinizi de yazalım diye öner bari belki bir işe yarar :) Seslenirken veya elinize sağlık diyeceksek bakıp adlarını söyleriz...
Personel hep aynı yerde poz ermiş, çalışan yok :) Kim yapar bu pideleri, lahmacunları?

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Resimler gerçekten de kötü olmuş ama istek istektir. İsimlerinizi de yazalım diye öner bari belki bir işe yarar :) Seslenirken veya elinize sağlık diyeceksek bakıp adlarını söyleriz...
Personel hep aynı yerde poz ermiş, çalışan yok :) Kim yapar bu pideleri, lahmacunları?

fotoğraf makinesinide ocaktaki arkadaşa verdim dayanamadım sıvadım kolları ben girdim pidelere :):)

freedesing : Müşteri Her Zaman Haklı !...:)

sea 07 : Bende Birincinin Üzerinde Çalışmayı Planlıyordum Ama Küçücük Yere Hala Yazı Ekliyorlar..

The-one :Teşekkür Ederim...

Teşekkür Ederim Yorumlar İçin...

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renkler tam bir kebap salonu renkleri olmuş. Güzel yani :)
Şekilleri beğenmedim. Yuvarlak veya köşeleri yuvarlanmış dörtgen olsa daha güzel olcakmış gibi geliyor bana... Ben olsaydım personeli hiç karıştırmazdım :p. Ama müşteri öyle istemiş. O yüzden o resimleri de güzel yerleştirmelisin, Geçişli yapma o resimleri bence... Yuvarlağın içine almayı dene. Ben yazı karakterlerinin hiç birini beğenmedim. Bir de yemek yazılarının puntosu farklı hepsnin. Aynı olursa daha iyi olur.
Ama güzel başlamışsın, ilk kez için fena değil. Başarabileceğini düşünüyorum. Durmak yok! :tongueout:

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
yeni olan biri için iyi bir çalışma ancak sağ taraftaki başlıklar hizalı olsa daha hoş olurdu

Teşekkür Ederim...Baskıdan Önce Hizaladım:)

Lucienne ;

Şekilleri Sıradan Değilde Farklı Olması İçin O Şekilde Yaptım..
Evet Personel Resmini Yuvarlak İçinde Alsaydım Daha Şık Dururdu Buna Katılıyorum..
Durmak Asla Olmayacak....:)

Teşekkür Ederim..

relax_senna

🌱Yeni Üye🌱
gayet ucuzmuş fiyatları :) güzel olmuş emeğine sağlık..

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Adres ve telefonları ayırdığın beyaz çizgiyi biraz daha inceltip adres ve telefonları dişi verirsen bence daha da hoş durabılır. Bu dişi renk beyaz olmayabilir de zeminde kullandığın rengin %10 açığı da şık durabılır