Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
yellowpestms2.jpg

yellowhandymanep1.jpg

AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlış anlaşılmalar yüzünden kimse yabancı afişlere yorum yazmıyor :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Bunu fark ettim zaten. Eski paylaşım yaptığım çalışmalarda kendi dilimize çevirmeden veriyordum. Artık görüldüğü üzere çevirmenlik hizmetini de üstlendim. :D

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunu fark ettim zaten. Eski paylaşım yaptığım çalışmalarda kendi dilimize çevirmeden veriyordum. Artık görüldüğü üzere çevirmenlik hizmetini de üstlendim. :D

Değişim biz üyelerin gözüne çarpıyor zaten :D

Eskiden ,hımmm???....alalala???.....iimiş???.... paylaşım için saol???(Hala anlamıyor).... Gibi yorumlar geliyordu:p

Artık daha yapıcı olacaklar sanırım :)

Önlem ve çeviriler için Teşekkürler...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
handyman = Usta (eli becerikli kimse) değil mi? :) :D

Pest control ise zararlı hayvan kontrolü.

Şimdi daha iyi anlaşılır sanırım yukarıda ki görseller.
Kardeşim
"handyman " Amerikada farklı bir anlamı var ingiltere'de ayrı bir anlamı var
bir çok birleşik tek kelimeler farklı anlamlar taşır mesela ilkinde amele anlamında direk genel arama ona güldüm ne iş olursa yaparımın ingilizcesi :D
pest kontrol de sarısayfalarda haşare avcısı gibi kacak ve zararlı hayvan yakalayanlara deniyor eline sağlık kardeşim seni severek takip ediyorum can sıkıntıma birerbir :)

rahat ol yosa biz ne güne duruyoruz :angel: ne zaman istersen kardeşim :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kardeşim
"handyman " Amerikada farklı bir anlamı var ingiltere'de ayrı bir anlamı var
bir çok birleşik tek kelimeler farklı anlamlar taşır mesela ilkinde amele anlamında direk genel arama ona güldüm ne iş olursa yaparımın ingilizcesi :D
pest kontrol de sarısayfalarda haşare avcısı gibi kacak ve zararlı hayvan yakalayanlara deniyor eline sağlık kardeşim seni severek takip ediyorum can sıkıntıma birerbir :)

rahat ol yosa biz ne güne duruyoruz :angel: ne zaman istersen kardeşim :)

Bak zararlı hayvanlar isimli billboard nasıl parçalanmış. Bunu yapanlar için arma yapılıyor ilk çalışmada...

İkincide ise billboard biraz gevşemiş sanırım ve vidalarımı çıkmış kaynaklarımı kırılmış neredeyse düşecek. Bunun içinde arama yapılacak kelime handyman.

:)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bak zararlı hayvanlar isimli billboard nasıl parçalanmış. Bunu yapanlar için arma yapılıyor ilk çalışmada...

İkincide ise billboard biraz gevşemiş sanırım ve vidalarımı çıkmış kaynaklarımı kırılmış neredeyse düşecek. Bunun içinde arama yapılacak kelime handyman.

:)

=) espiriler süper zaten tasarımlar uluslarası mesajda onu acıklamaya gerek yok sanırım kardeşim :angel: Türkçe'de anlamsız gelen kelimeler kısmına ışık tutmak istemiştim :D kardeşimizi yormayalım diye cevirdim yani herseyide volkandan beklersek olmazki :D bak acıklama bile getirmek zorunda kaldın :angel:
ellerine sağlık volkan ayrıca şu arsiv olayını bir ara görüşelim yoruluyorum aklım kalıyor fuar'dayım ama aklım burda volkan ne ekledi diye ::rofl: :) sen ekle ben yorumluyayım iş olsun bana :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

valla çok fonksiyonlusunz ayakta alkışlamak lazım sizi paylaşım içinde ayrıca teşekkürler