Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ataşehir Logosunu Seçiyor !

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
O başkan çok elim bir hastalığa yakalansa kendisini iyi doktorun bakmasını mı ister yoksa ille Ataşehirli doktorun mu?

Bence bunun da bir farkı yok bütün ülkede bir sürü tasarımcı dururken sadece ataşehirli diye tutturmak çok saçma. Buram buram popülarizm ve şike kokuyor...

baboon

🌱Yeni Üye🌱
ben yarısmaya katıldım da noldu ki 13 kasımda 2 bolumun bıtmesı ve ınternet sıtesınde yayınlanması gerekıyordu ...hala yayınlancak..:s saçmalık...

ferdelance

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tartışmanın bir mantığı yok bence ödülleri dağıtacak olan adamlar, zaten çoğu yarışma gibi belki de bununda birincisi ikincisi hazır bile kim bilebilir? katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben katıldım ama bukadar bekletmeleri çok saçma gerçekten hemen hemen yapılan tüm logo yarışmalarında aynı durum mevcut neden dürüst davranmıyorlarki yazıklar olsun nediim emeğe saygı yok

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaş katılıyorum bende çizdim yolladım.. hiç bir haber yok bence içerde bir şeyler dönüyor :S

tombi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biz de çok meraklıydık ataşehire:rofl:

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
mailler atıyorum soruyorum yok yok
cevap yok...
bakalım bekleyeceğiz ama göreceğimiz meçhul...

ReFo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adamLar uyanık xD beLLiki ataşehirLiLeri gaza geTirmişLer... Tabi başka bi prof.. grafikere danışsaLar masraF :):) memLekeTimde uyanık mı yok :) ödüL fLn hikaye yapTırıLan LogoLarı hafif bi deişikLik yaparLar oLdu biTTi ve kendiLerinden birini çkarcakLar aL sana ödüL mac fLn :D:D...

sahin1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırım hala logo yok, logo bölümünde "Ataşehir Belediyesi" yazıyor

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
teyy teyyy
belli olacakta bende göreceğim