Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar sizlerle Photoshopta yaptığım bir çizimi paylaşmak istiyorum...Esasında Corel Drawda çizim yaparım
+ ilk defa brushlarla Photoshopta bir çizim yaptım ... çalışmamı özellikle brushları kullanma da ne denli başarılı yada başarısız olduğum yönüyle ele alırsanız çok sevinirim çünkü brush kullanımında hayli zorlandım:(

audyorjlj6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer konular Forum Tarih
kasta095 İllüstrasyon Çalışmaları 4 2K

Benzer konular

naz59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
AUDREY HEPBURN bence inanılmaz bir bayan ve bu güzelği sizde kareldiğiniz için ayrıca tşk ederim :) ama saçlardaki gölgelendirme biraz yetersiz kalmiş gibi
ve kaşlarda bi orantısızlık var bana göre onun dişinda elerinize sağlik tekrar teşekür edrim :)

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya nasıl yaptın bunu anlatırmısın süper olmus...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
İLk denemeye nazaran güzel gözüküyor tebrikler ama dahada iyilerini yapacağına inanıyorum;)
benim yaptığımı göstermiştim:D sana

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
AUDREY HEPBURN bence inanılmaz bir bayan ve bu güzelği sizde kareldiğiniz için ayrıca tşk ederim :) ama saçlardaki gölgelendirme biraz yetersiz kalmiş gibi
ve kaşlarda bi orantısızlık var bana göre onun dişinda elerinize sağlik tekrar teşekür edrim :)

saçlardaki bozukluğu çizimi bitirdikten sonra farkettim naz ve düzeltemek istediğimde daha çok bozuldu:D ben de bırak dağınık kalsın dedim kendi kendime:))
dediğim gibi bu çalışmayı brush kullanımını öğrenmek + uygulamak adına yaptım eksikler çok:(

ya nasıl yaptın bunu anlatırmısın süper olmus...

sağol pcpc ama bu çalışmayı şöyle değerlendirelim : eski resim defterlerindeki tül kağıtların altına resim yerleştirip üzerinden çizim yapardık ya bu da aynen öyle oldu photoshopta resmi açtım üzerine bir layer açıp çizimimi resim üzerinden yaptım...daha öncesinde bu programda çizim yapmadığımdan amacım brush kullanma tekniklerini öğrenmekti daha çok...bunu sizlerle de paylaşmak istedim;)

İLk denemeye nazaran güzel gözüküyor tebrikler ama dahada iyilerini yapacağına inanıyorum;)

tabii bu siyah beyaz + işin içine renkler girince çok daha zorlaşacak nur:(
evet senin çizim çok çok iyiydi:))

madame.naz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bahtınur bize de gösterse, merak ettim:D mavitayfa bu çok güzel olmuş, kaşlarına baktımda orijinalinde de sağ kaş daha kalın. Ama senin çiziminde sol kaş orantısız, çok sevdim ya başarılar:peace1:

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben hala becerımıyorum bu brushları sabrım gelmıyor sınırlenıyorum ve bırakıyorum hemen.
elıne saglık bana gore kusursuz olmuş :)

hiperaktifmiyim neyım ben. bı seye 5 dk dan fazla odaklanamıyorum sanırım sabrımın sınırıda bundan

srpabz

🌱Yeni Üye🌱
tebrikler

yauw bu nedir arkadaş, Tanrıııııım beni baştan yaraaaaaat :lol:

gerçekten de şarkıda geçtiği gibi bişey bu bana kalırsa, ben bükemeyeceğim eli öperim arkadaş :kiss:

sonuçta, emek, sabır ... socunu veriyor alkışlar :dance: mavitayfa'a gidiyorrrrrr!

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar:) renkli bir çalışma da yapıp ekliycem inş.;)

roseday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer ilk calısman buysa gerisi cok daha ii bi sekilde gelir paylasımın icin tsk edrz sabrına ve emeğine sağlık....