Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aura Web & Grafik Desing Logo

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel görünüyor alışılmış çizgilerin dışınd bir çalışma olmuş...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Açıkçası ben mesajı alamadım.Logodan birşey çıkaramadım.Kolay gelsin.

gokhanbartu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sembol karatma olduğu için Aura yazısı sönük kalmış fontu güzel ama web 2.0 tarzında yazabilirsin yazıyıda kabartmanı önermem. sembol çok güzel ama bulanık ortasındaki göz gibi şeyde gereksiz. bunları değiştirirsen çok güzel

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şeklin etrafındaki glow u kaldır.. Daha güzel duracaktır. Güzel çalışma.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aura Design 2 Logo Çalışmam

aura222wd4.jpg

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
ben hep yaptığın logolarda yazıları falan beğeniyorum ama bu yanlarında kullandığın şekiller üzerine pek olumlu yorumlar yapmıyorum, herhalde artık "eeeee!" diyorsundur :D yine aynı şey olacak galiba, yazı güzelde o "A" bir kere bulanık göz yorucu falan duruyor, ardından altındaki renk yelpazesi çok net çok canlı kalmış, uyumsuz olmuş bayağı, o şekli biraz daha netleştirip, belki sadeleştirip, renk yelpazeni de daha pastel tutarsan, daha güzel bir görüntü elde edersin kanısındayım...

kolay gelsin ;)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
eeyw saolsın bu zaten mesela sıte altlarına gecılcegı ıcın kucuk yapmıstım once sonra buraya koymak ıcın genıslettım dedıgınde haklısın o renk yelpazasınıde bıraz daha pastel yapıcam acıktan koyuya dogru gıbı flan

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
lınk olarak yanlıs koymussunuz sayfanın en altında dırek lınk yazan kısmı koymalıydınız forum kurallarının ıcınde foruma resım ekleme var okuyabılırsınız.. bı tazeleyın lınkı oyle bakalım logoya

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hic yorum yokmu ya :)

war:) logo tamam ama fontlarda problem var bence..çok düz ve klişe bi duruşu war..yani logonun yanında bu ne ya dedirtecek cinsten..sabit yazı yazacağına dönemeçlerin etrafına bir ayar çekebilirsin..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
bu sefer daha şık görünüyor, yalnız biraz küçük upload edildiği için detayları göremiyoruz.. bir de yine de daha sadeleştirilmesinden yanayım, nitekim küçük kullanıldığından biraz karmaşık görünebilir veya detaylar yok olabilir..

ellerine sağlık ;)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
erdemirs senın begenıcen logom olunca tavuk kesıcem :D yorumlar ıcın tesekkurler arkadaslar fonta bıraz daha dıkkat edıcem sekıl uzerınde yogunlastıgımdan orayı fazla onemsemedım

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Şimdi iki işlemden birini yapmalısın eger bu font u kullanıyorsan ki daha keskin hatlı bir logo kullanmalısın kıvrımsız dik geçişli ki buda graphic design için eger renklerle desteklenmemişse kötüdür . Daha çok iç mimarlık veya mimarlık büroları kullanır bu tarz logoları .

Yada font u daha yumuşatıp logoyuda biraz daha sadeceleştrip odak noktasını yakalıycaksın :) başarılar dilerim...

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yanlış hatırlamıyorsam bir logo daha yapmıştın ve o daha güzeldi...