Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ayakkabı ve çanta dekupesinde tecrübeli freelance çalışan arıyoruz - Türkiye Geneli

regenbogen

🌱Yeni Üye🌱
turshue.com subat ayinda hayata gececekmis. arkadaslar bu tip ilanlar ornek is atarlar ve onlarin odemesini yapmaksizin kullanirlar.. ornek is olarak kucultup yollayin ki kullanamasinlar.. 50 kurusa is olmaz.. piayasayi dusurmeyin saati 20$ olmali islerinegelirse TURSUCU isim ve site cok sacma bulunmus bu firmin bir yere varacagini sanmiyorum anca ornek is yollayip islerini bu sekilde para vermeden cozerler. ama twetter,dan bu firma ile ilgili duyuru yapacagim kimse calismasin..

regenbogen

🌱Yeni Üye🌱
turshue.com subat ayinda hayata gececekmis. arkadaslar bu tip ilanlar ornek is atarlar ve onlarin odemesini yapmaksizin kullanirlar.. ornek is olarak kucultup yollayin ki kullanamasinlar.. 50 kurusa is olmaz.. piayasayi dusurmeyin saati 20$ olmali islerinegelirse TURSUCU isim ve site cok sacma bulunmus bu firmin bir yere varacagini sanmiyorum anca ornek is yollayip islerini bu sekilde para vermeden cozerler. ama twetter,dan bu firma ile ilgili duyuru yapacagim kimse calismasin.. sizin gibi ucuzculara nefes aldirmayi dusunmuyorum kotu reklaminizi ben ustlenirim.

Turshoe

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Grafikerler.net adresindeki biçok tasarımcıyı bilmeyerek de olsa rencide ettiğim için özür dilerim. Bu mesajı turshoe ilanı altına yazmaya çalıştım fakat yazabileceğim bir link bulamadım (bu forumu ilk kez bu ilan için kullandığımdan dolayı çok acemisiyim).

Ilanı vermeden önce bir firma ile 0.50 tl'ye çalıştığımız için ödediğimiz fiyatın makul bir ücret olduğunu düşünerek bu şekilde ilan verdim. Gelen tepkiler sonrası piyasanın altında olduğunu anladım, bu sebeple daha yüksek bir fiyat ile bir tasarımcı arayışımıza devam edeceğiz.

Bu mesajı ilanın altına yazmanızı ve ilanı sonladırmanızı rica ederim.

Saygılarımla,
Ali Berk Tuncer

Moderatör tarafında düzenlendi: