Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aydınger yazıcı

serak2002

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hamle48.com
arkadaşlar kendi çapımda bir matbaacıyım ama bir sorunum var coreldraw11 kullanıyoruz. 90 gr aydınger kullanıyoruz. zemibli işlerde yazıcı iyi sonuç vermiyor önerebileceğiniz bir yazıcı modeli varmı HP5200 var elimizde

Benzer konular

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Sorununuz yazıcıdan ziyade kullandığınız tonerle de ilgili olabilir. Doldurma toner kullanıyorsanız bazı toner tozlarının opaklığı düşük oluyor.

Tiner gibi toner yoğunlaştırıcı maddeler işe yaramıyorsa Buradaki gibi Toner yoğunlaştırıcı spreyleri deneyebilirsiniz. Matbaa malzemesi satan yerlerden 10 ytl civarında temin edebilirsiniz.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
aydınger spreyide işe yaramıyor maalesef %100 verim alınmıyor, zaten çok zeminli işleri film çıkış alın. yazıcı önerin diyorsanız yeni aldığımız a4 hp P2015 ten memnunuz.

serak2002

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hamle48.com
işletim sistemi çok önemli ama tiner bazı yazıcılarla alınan aydıngerleri koyulaştırmıyor. orjinal tonerleri kullansakta olmuyor. 600dpi olan yazıcı ayarını fastrest1200 yapınca biraz iyi sonuç versede matbaadakai baskı yapan arkadaşların işini görmüyor. tıkandım!

shadowcold

🌱Yeni Üye🌱
selam, hp 1300 den memnunuz hiç bir şikayetimiz yok özellikle 90 gr. aydınger kullanıyoruz.
sadece tramlı işleri filme gönderiyoruz.
saygılar,

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aydınger spreyide işe yaramıyor maalesef %100 verim alınmıyor, zaten çok zeminli işleri film çıkış alın. yazıcı önerin diyorsanız yeni aldığımız a4 hp P2015 ten memnunuz.

Kesinlikle Katılıyorum Bende Cok ugrastim hp 1200 vardi
p2015 aldım kurtuldum :)

Ama tavsiyem 80/85 gr aydinger kullanmanizdir. Bi de yaziciyi sabah actiginizda direk aydingere cikti almayınız tavsiyemdir. Oncelikle sifirlama tusuna basip sınam sayfasi yazdirin ondan sonra aydinger verin ..

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kesinlikle Katılıyorum Bende Cok ugrastim hp 1200 vardi
p2015 aldım kurtuldum :)

Ama tavsiyem 80/85 gr aydinger kullanmanizdir. Bi de yaziciyi sabah actiginizda direk aydingere cikti almayınız tavsiyemdir. Oncelikle sifirlama tusuna basip sınam sayfasi yazdirin ondan sonra aydinger verin ..

Bana göre yanlışsınız. Eğer toneri doldurarak kullanıyorsanız tonerinizi matbaaya uygun toner yani spreyler ile kararmaya uygun toner doldurtunuz. Orjinal tonerlerde bazen kararma için sorun çıkartıyor ama aydınger spreyi % 100 kesin sonuç. Bence yazıcınızı değiştirmeyin toner araştırması yapın.

MehLika

🌱Yeni Üye🌱
Aydınger yerine asetat'a çıkış alabilirsiniz. Aydıngerden daha koyu çıkıyor ve aydınger kadar esneme yapmıyor.

atacellat

🌱Yeni Üye🌱
ya bende ML3051N samsung marka yazıcı aldım ama tonerini karartamıyorum bana yardımcı olabilecek bi arkadas varmı :( toneri içindeki orjinal toner çıkışlarda sorun yok fakat tonerde bi sorunmu var kullandıgım sprey eski yazıcımın tonerini karartıyordu fakat bunu karartmıyor zor duruma düştüm arkadaşlar:(