Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bağımlılık yapan maddeler

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
sonhalmfr4.jpg

sonsgaraxb0.jpg

vizeuyuturucunm2.jpg

(okulda yapmış olduğum bikaç çalışmalarım)
yorumlarınızı bekliyorum..

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Allah'ım :) insan üzerindeki (yada benim üzerimdeki ) etkisini aynen aktarıyorum...

SİGARA,ÖLÜM, ÖLDÜRÜR, İNSAN, TEHLİKE,ZARARLIDIR,FARKINDAMISIN.........

Bunların hepsini arka arkaya okuyunca felaket tellalı gibi hissettim kendimi...Buda demek oluyorki çalışmalar başarılı :)

Uygulama açısından şırınga en başarılısı olmuş kanımca...Diğer ikisinde estetik görüntü olarak sıkıntı var.

-Sigaradaki sıkıntı, sanırım iç kısımlarda araya sokuşturulan italik yazılar...
-Alkolde de etiket durumundaki kırmızı yazılar biraz rahatsız edici...

Genel itibariyle(kişi üzerindeki etki) bence başarılı...

Uzun süredir yoktunuz:)...Hoşgeldiniz ve başarılarınızın devamını dilerim....

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
Allah'ım :) insan üzerindeki (yada benim üzerimdeki ) etkisini aynen aktarıyorum...

SİGARA,ÖLÜM, ÖLDÜRÜR, İNSAN, TEHLİKE,ZARARLIDIR,FARKINDAMISIN.........

Bunların hepsini arka arkaya okuyunca felaket tellalı gibi hissettim kendimi...Buda demek oluyorki çalışmalar başarılı :)

Uygulama açısından şırınga en başarılısı olmuş kanımca...Diğer ikisinde estetik görüntü olarak sıkıntı var.

-Sigaradaki sıkıntı, sanırım iç kısımlarda araya sokuşturulan italik yazılar...
-Alkolde de etiket durumundaki kırmızı yazılar biraz rahatsız edici...

Genel itibariyle(kişi üzerindeki etki) bence başarılı...

Uzun süredir yoktunuz:)...Hoşgeldiniz ve başarılarınızın devamını dilerim....

hoşbulduk:smile: teşekkür ederim sigara üzerinde çok durmadım.. alkol üzerinde baya uğraştım özellikle kırmızı etiket bölümü öncesinde sadece kırmızı dikdörtgen şeklindeydi ve çok dikkat çekiyordu, göze hoş gelmiyodu en sonunda tüm çalışma tıpografik olduğu için etiketi de tıpografik olarak yaptım ve böyle kaldı...

TEACHOFB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gokhancamurcu.com
güzel çalışma olmuşş düşünce iyi fakat bir şey dikkatimi çekti 2. afişin yani sigara olan alt turuncu tarafı oval yapmıssın o tipografiyi bozmus bunun dışında iyi güzel bir çalışma.

metro reklam

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık güsel çalışmalar başarılar.

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim beğenmenize sevindim:smile:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bira şişesi biraz daha kalın; sigara biraz daha ince olmalıdı... Şırınganın iğnesi de biraz daha uzun... Ama fikrinize ve elinize sağlık; çok güzeller.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık diğerleri gibi buda güzel bir çalısma olmuş :)

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim... :smile:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
şırıngayı beğendim ancak şırıngada büyük yazdıgın ölüm yazısı yerine uyuşturucu yazsaydın insan bakınca uyuşturucu vurgusunu görmek istiyor sanki :)

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim zaten ölüm yazısının hemen altında uyuşturucu zararlıdır yazıyor dikkat ettiyseniz
(ölüm
uyuşturucu
zararlıdır
ne yaptığının
farkında mısın...)

tugba123

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık arkadaşım çok güzel olmuş şırınga benimde favorim:)

seevgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık hoş çalışma gerçekten

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle eline, emeğine sağlık mine48. İlk iki çalışma konusunda arkadaşlara katılıyorum. Ve benim de favorim 3. çalışma. Ancak şırınga konusunda bi önerim olucak. Şekil şırıngaya benziyor ama ilk iki çalışmayı görmeden direk üçüncüsünü görseydim, şlk bakışta kule zannederdim büyük ihtimal :) Çünkü kırmızı olan kısım şırınganın içinde gibi görünmesi gerekirken şırınganın bi parçası gibi görünüyor. O kırmızı kısmı biraz daraltarak sağına ve soluna düşey beyaz yazılar yazabilirsin. (tıpkı şırınganın iğnesinde yaptığın gibi) Ozaman amacına daha çok ulaşır diye düşünüyorum.

Başarılar dilerim :)

İrene

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle eline, emeğine sağlık mine48. İlk iki çalışma konusunda arkadaşlara katılıyorum. Ve benim de favorim 3. çalışma. Ancak şırınga konusunda bi önerim olucak. Şekil şırıngaya benziyor ama ilk iki çalışmayı görmeden direk üçüncüsünü görseydim, şlk bakışta kule zannederdim büyük ihtimal :) Çünkü kırmızı olan kısım şırınganın içinde gibi görünmesi gerekirken şırınganın bi parçası gibi görünüyor. O kırmızı kısmı biraz daraltarak sağına ve soluna düşey beyaz yazılar yazabilirsin. (tıpkı şırınganın iğnesinde yaptığın gibi) Ozaman amacına daha çok ulaşır diye düşünüyorum.

Başarılar dilerim :)

Aynısını düşünmüştüm ilk bakarken.Çok güzel olmuşlar gerçekten etkileyici bir tasarım.
Şırınganın kırmızı kısmını daraltıp ince bir şerit halinde beyaz yazılarla yapılsa harika olurmuş ama bu hali de çok iyi bence..:wink:​