Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bal Etiketi (ENTEK)

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
FreeHand de çizdim ve renklendirdim. Naçizane bal etiketim. Bir de müşterinin logosu klas olsaydı tadından yenmez di ama kısmet:D
baletiketicl8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Galiba rgb değil çalışman gözükmüyor

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
zemindeki bal petekleriyle etiketin ön yüzündekiler birbirine karışıyor... renk çok fazla kahverengiye kaçmış... bal petekleri biraz daha sarımsı olmalı... papatyalarda çok büyük... biraz daha küçültebilirsiniz... entek evet çok kötü görünüyor ama madem adamların kullandığı bu yapılabilecek birşey yok... emeğinize sağlık kolay gelsin...

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlar için teşekkürler

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Zemindeki peteklerin rengini açarsan güzel olur eline sağlık

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık zemindeki renk ayrımını yaparsan arkadaşların da dediği gibi süper olur böyle pek ayırt edilmiyo..

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
arkadaşlara katılıyorum biraz daha rötuş yapsan rtaya mükemmel bir bal etiketi çıkabilir

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Herşey iyi güzelde koyduğun arı BAL ARISI değil arkadaşım. Eşek arısı koymuşsun. Müşteri görmeden değiştir.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
Herşey iyi güzelde koyduğun arı BAL ARISI değil arkadaşım. Eşek arısı koymuşsun. Müşteri görmeden değiştir.

günaydın polikrates... bilindiği üzere eşek arısı siyahtır :) bu bal arısı ama biraz iri kalmış... arkadaşımız papatyalara uygun olsun diye büyük yapmış... yorumlarımıza yönelik düzeltir de buraya son halini eklerse çalışmayı tekrar gözden geçirebiliriz...

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş basılalı 7 ay oldu :D artık bir dahaki siparişte yapıcı eleştirilerinizi dikkate alırım.
Teşekkürler

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zemindeki bal petekleriyle etiketin ön yüzündekiler birbirine karışıyor... renk çok fazla kahverengiye kaçmış... bal petekleri biraz daha sarımsı olmalı... papatyalarda çok büyük... biraz daha küçültebilirsiniz... entek evet çok kötü görünüyor ama madem adamların kullandığı bu yapılabilecek birşey yok... emeğinize sağlık kolay gelsin...

aynn katılıyorum tam benim düsündüüğümü yazmıssın :rofl:

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
net gözükmüyo ama yine ellerine sağlık

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ENTEK ve çiçek balı yazısını daha önplana cıkarmalısın . çalışma klasik bal tasarımlarından .

blade27

🌱Yeni Üye🌱
papatyalar çok büyük olmuş ve peteklerde sarı rengi arttırırsan bence olucak.emeğine sğlık