Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bal Süt afiş

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a3afitx0.jpg

eksiklerim varsa söyleyin arkadaşlar yeni mezun acemi biri olarak yorumlarınıza ihitiyacım var.

Benzer konular

turko07

🌱Yeni Üye🌱
üstüme vazife olmadan yazıorum çok güzel bi çalışma sanki süt kutularının üzeri fazla karanlıkta kalmış ve çocukğun içinde bulunan dairede ufak bi hasar war gibi

başarılar

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
çocuk resminin etrafndaki yuvarlak çerçeveni biraz geniş tut veya da değişik bir şekilde dene benim göremediğim eksiklerde var sanırım kolay gelsin:)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sade çalışman hoşuma gitti. Çocuğu biraz daha büyütebilirsin.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık güzel çalışma sadece dikkatimi çeken ooo sanki 0 rakamını andırıyo,yada bana öle geliyor.:surprised::surprised:

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
o sevimli şeyi oval içinde sınırlama derim, o renkler içinde boğulmuş tasarım, beyaz zminde daha başarılı olur kanısındayım.. slogan güzel ama farklı fontlar denemeni tavsiye ederim emeğine sağlık..

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çocuk kadrajı fazla dar olmuş ve o dairenin için daha açık başka bir renk olabilirdi.. ve yazıda bir sorun var..'' ooo '' değilde oooooooo....! gibi devamnında noktalama işareti olsa hiç fena olmazdıı.. ve birde çocuğun içinde bulunduğu daire tam yuvarlak olsa çok ii olurr

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
diğer arkadaşlarımın fikirlerine katılıyorum . Eğer yazı alanın az ise fotoğrafı sınır merkezlerine sığdırmamakta fayda var.Sanki tasarımı kısıtlıyormuş havası yaratıyor. Emeğine sağlık

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
tertemiz olmuş önceden de yorum yaptım değil mi ben buna? çok sevindim demiştim. yersiz değilmiş... OOOOoooo!.... gibi olup ufaklığın ağzından çıkıyor havası verseymişsin keşke! ufaklığın dudakları özellikle öyle zaten belli. ama buna ben yine kadı kızındaki kusur diyorum. bir de şu ürünler havada kalmasa! ahh kalmasa. ellerine sağlık.

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel iş yalnz efoja'nın sölediği gibi ürünler havada kalmış bide alttaki doğal tat yazısının rengini değiştirsen daha iii olur. Logo zaten berbat onu hiç sölemeye bile gerek yok ama onda seninn suçun yok :) Kolay gelsin...

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş yanlız sanki o süt kutuları biraz daha büyürse daha iyi olur....

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar için teşekkürler

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Temiz bir çalışma olmuş..Türkçe imla kurallarıyla benimde bazen başım derde giriyor ne yazık ki :) bunun dışında bende arkadaşarın yorumlarına katılıyorum..Başarılar

efsun66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok beğendim ellerinize sağlık. bu çocuk resmini nerden bulabilirimm

yavruch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar, zemini acik renk kullanip fontla 'oooo' yapan bebegi ayni havaya getirirsen zaten gero kalanlar birbirini tamamlayacak kanisindayim. bir de cocugu cerceve icinde degilde ozgur bi sekilde kullanmayi dene istersen.. kolay gelsin

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
fontlar güzel ama arkadaşlarıma katılıyorum çocuğun içinde bulunduğu daire askıda kalmış gibi blur efekti uygularsan daha hoş durur

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
ürünlerin arrkasındaki gölge çalışmayı basit bir elden çıktığını göstermiş bu ufak ama çok önemli ayrıntıyı düzeltirsen çalışma tam tersi profesyonel bir elden çıktığını gösterecek ve herkes vay bee çok güzelmiş diyecek emin ol. gölgeye gelince bir çok yolu var hemen hemen her programda var ürünü havada değilde yerde duruyormuş gibi gösterecek gölge
drop sadow kullanma

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
ürünlere hafif bir yansıma efekti olsa daha iyi olur gibi.emeğine sağlık

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çocuk sütlere baksaymış çok daha güzel oacakmış