Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Balık Restaurantı Menü Çalışması

blanco

🌱Yeni Üye🌱
önceki konuda da belirttim matbaa tasarımlarında pek iyi değilim ama yinede eski çalışmalarımdan bi kaçtane örnek koymak istedim... yorumlarınızı bekliyorum
bu arada corel ve photoshop kullanarak hazırlıyorum tasarımlarımı ama genel ağırlıklı olarak corel kullanıyorum

men1ne2.jpg

men2cu7.jpg

Benzer konular

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz karışık gibi daha sade olabilir

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
benim fikrim bence olmamış saha sade bi çalışma yap derim iyi çalışmlar

inanhuseyin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resmi kullanılan menüler, eskiden çok revaçtaydı. Sizin de önceki çalışmalarınız olduğunu düşünürsek, sanırım baskı alarak teslim ettiniz müşteriye.

Günümüzde, menü çalışmalarında, özellikle büyük ve çok çeşitli ürünlere sahip işletmelerde, kategori ayırımları yapılarak bir veya iki resim kullanarak, ürünün içeriği misafire iyi tanıtılmaya çalışılır, Bu tanıtma aşamasında da gözü yormayan renklerde, yumuşak fontlar kullanılırsa daha başarılı olur kanısındayım.

Restaurant yöneticilerinin menülerinde en büyük istekleri, işletmelerini "Kaliteli" gösterecek farklı tasarımları kullanmaktır.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum

blanco

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim :) evet dediğin gibi kaliteyi öne vurmak için markayı ağırlıklı olarak kullandım biraz boğduğunun farkındayım ama müşteri memnuniyeti nihayetinde önemli olan :)
saygılar