Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bar Reklamı

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir bar için hazırladığım reklam sayfası, yorumlarınıza...

daisyilan5.jpg

Benzer konular

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
çok karışık ve gözü yoran bir çalışma olmuş kullandığın resimlerin kalitesine de dikkat etmen lazım bence. emeğine sağlık teşekkürler paylaşım için

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok karışık ve gözü yoran bir çalışma olmuş kullandığın resimlerin kalitesine de dikkat etmen lazım bence. emeğine sağlık teşekkürler paylaşım için

teşekkürler yapıcı yorumların için, sana aminoasit demek istiyorum. Yapıcı onarıcı görevi görüyorsun grafikerler.nette, gözlemlediğim kadarıyla...:)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
karışık bir çalışma olmuş.Fotoğrafların kalitesi çok öenmlidir.Bazen bilgisayar yanıltıyor insanı.Ben her çalışmamın bir demosunu alırım ilk önce. Bu çalışmadada daisy yazısı zeminle kaybolup gitmiş daha ışıltılı olabillrdi.Mesela altında beyaz gölge olsaydı güzel olurdu.Kırmızı mavi renkler zeminle karışmış.

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şirinnnnnn yetişemiyorum sana:d
bunu yaparken turist gibi düşündüm. Laser ışıkların içinde, karanlıkta kaybolarak, sonsuzluğa akarak, crazy'e de uyumlu çılgınca bir ortam. Tabi Türk aile yapımıza uymadığı için, ters geliyor:d
Sade çalışmalar da yaptım, ancak gel gelelim yabancılar ortalığı birbirine katıp gtmeyi severler bu yörede:d ,
mantık buydu yorumlarınız için teşekkürler