Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basım yolunda, ama kararsızım... Reyhani Gülistan Gül çocuk

endlesslife

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar..!
bana yardım edeceğinizi umarak yaptığım iki çalışmayı sizinle paylaşmak istedim
kararsız kaldım ikisinden birimi yoksa eleştirinizle hepten yeni bir çalışmamı.
teşekkürler
sonhaliya0.jpg

:iloveyou:

Benzer konular

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
illaki ikisinden biri olacaksa alttaki ama yeni bir çalışma daha iyi olur. bence hayalgücünü ve kendini biraz zorla daha iyi şeyler yapabilirsin eminim.

endlesslife

🌱Yeni Üye🌱
illaki ikisinden biri olacaksa alttaki ama yeni bir çalışma daha iyi olur. bence hayalgücünü ve kendini biraz zorla daha iyi şeyler yapabilirsin eminim.

teşekkür ederim yorumunuz için yarın maatbaya inşallah en güzelini götürmeye çalışcam
sagolasın

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑

arkadaşıma katılıyorum illaki ikisinden biri olacaksa bende iki derim.Yanlız unutma ekstra kartvizitte bıçak girecek buda maliyeti yükseltir yaptıgın standart kartvizit 8x5 deik bir köşesi oval vs.. onun için dikkatli ol derim ben ama farklı çalışma da yap derim eger zamanın varsa emegine saglık arkadaşımm...

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
clipartların kenarları taşmışmı

SER_

🌱Yeni Üye🌱
2. numara daha güzel mryers'in dediği gibi özel bıçak gerekecek, kartın renkleri de fazla..Maliyetli oalcak yani
sanırım bi giyim firması kartın sahibi.Eğer öyleyse daha değişik bi çalışma olmalı
Kolay gelsin