Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basketbol Tipografik Düzenleme

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Derste yaptığım tipografik düzenleme sınav dı. Basketbol ile ilgili... Pek tipografik olmadı ama... : )

basketbol2yx2.jpg

Benzer konular

sertac.denge

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güsel olms ama keske topun arkasndaki basketball yazıları yerine baska bişelr yazsaydn basketçi ismi gibi.tipografi güsel ama bi anda kücülmeye başlıyo NBA logosunuda ii yere koymşssn eline saglık...

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
güsel olms ama keske topun arkasndaki basketball yazıları yerine baska bişelr yazsaydn basketçi ismi gibi.tipografi güsel ama bi anda kücülmeye başlıyo NBA logosunuda ii yere koymşssn eline saglık...

Teşekkür ederim... Yorumların İçin...

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
doğruya doğru hiç de güzel olmamış. sertaça katılmıyorum. nasıl daha iyi olurdu'nun cevabını arıyrum ama tutulacak bir yeri yok. diğer afişlerini bekliyorum sabırsızlıkla. ama bu olmamış.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
doğruya doğru hiç de güzel olmamış. sertaça katılmıyorum. nasıl daha iyi olurdu'nun cevabını arıyrum ama tutulacak bir yeri yok. diğer afişlerini bekliyorum sabırsızlıkla. ama bu olmamış.

Olabilir olmamış deyipte geçmemelisin o zaman sonuçta gözününün önnüde bi tane görsellik var neresi olmamış neden olmamış açıkla o zaman bende hatalarımı göriyim. hem bu afiş değil tipografik düzenleme...dergi reklamı gibi birşey.

grafikirci

🌱Yeni Üye🌱
Tipografiden Çok anlamam ama bence topu ayrı bir layer yapıp yazıları hiç kesmeden topun altına koysan daha olur.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
NBA logosunu ortalayıp yazıları arkadaşında dediği gibi basketbolcu isimleri yazıp persfektif verseydin 10 numara olacakmış. Yinede bir çok işten iyi. Eline Sağlık

budha

🌱Yeni Üye🌱
bence iş senin anlatmak istediğin şeyde bitiyo...Bir basketçi olarak ben çalışmanı beğendim..ama yazıları zemine göre perspektif edip basket terimleri kullansaydın,yada ne bilim skorboard gibi bazı görsellerle renklendirseydin...dahada süper olur du...ama o olsay dı bu olsay dı demek kolay biliyorum...ben sonuçta sevdim çalışmanı

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
NBA logosunu ortalayıp yazıları arkadaşında dediği gibi basketbolcu isimleri yazıp persfektif verseydin 10 numara olacakmış. Yinede bir çok işten iyi. Eline Sağlık

Yorumun için Tşk ederim

bence iş senin anlatmak istediğin şeyde bitiyo...Bir basketçi olarak ben çalışmanı beğendim..ama yazıları zemine göre perspektif edip basket terimleri kullansaydın,yada ne bilim skorboard gibi bazı görsellerle renklendirseydin...dahada süper olur du...ama o olsay dı bu olsay dı demek kolay biliyorum...ben sonuçta sevdim çalışmanı

Evet olabilir teşekkür ederim...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışman ilk bakışta güzel duruyor, ama içerik olarak daha ilgi çekici birşeyler denemelisin, mesela fontlarını bozarak, renk vererek, ilginç kelimeler kullanarak ilgi çeki hale getirebilirsin. Eline sağlık.

badreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
keşke topun arka kalan ksımdaki yere sürekli basketbol yazmak yerine nba deki yada türkiyedeki basketbol klüplerinin adını yazsaydın,belki o zaman daha zengin görünürdü ama yinede fena olmamış .tebrikler

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
o yazıları yere yazılmış biçimde yaparsan da bayağı dikkat çekebilirsin.

semra çakmak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herşey çok hazır.. yaptığınız tek şey basketbol topunu hazır zeminin üzerine yerleştirip, yazıları yazmak olmuş onun dışında pek bi yaratıcılığınızı göremedim,,illede yazılarla fona hareket katıcam diyosan daha yaratıcı bişilerle afişine canlılık ve çekicilik katabilirsin,,bence afişinle uraşmalısın birazdaha,,tşkrlr

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmamış:( olsun deneye yanıla olur inşaallah

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi topun etrafındaki yazıları zemindeymiş gibi yapmaya çalışmışsan o yazılar olmamış ve basketbol topuyla çok uyumsuz bir şekil çıkmış ortaya ama alttaki yazı çok güzel durmuş onu begendim..emeğine ellerine sağlık iyi çalımalar;)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar görüyorumki çogumuz tipografiden anlamıyoruz hersey hazırda ne demek bu bi afiş değil arkadaşlar dikkkat edin tipografi bu .....

yazılar konusunda katılıyorum yani kesmeden bütünbi sekilde devam ettirip topu üste yerleştirmeliydin ve madem bu bi afiş değil arkadaki zemini atıp sadece topu bırakabilirdin ve ne biliim siyah zemin atabilirdin böylece yazılar daha çekici olurdu logoyu yerleştirdigin yeri begendim ....

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar görüyorumki çogumuz tipografiden anlamıyoruz hersey hazırda ne demek bu bi afiş değil arkadaşlar dikkkat edin tipografi bu .....

yazılar konusunda katılıyorum yani kesmeden bütünbi sekilde devam ettirip topu üste yerleştirmeliydin ve madem bu bi afiş değil arkadaki zemini atıp sadece topu bırakabilirdin ve ne biliim siyah zemin atabilirdin böylece yazılar daha çekici olurdu logoyu yerleştirdigin yeri begendim ....

katılıyorum

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet afiş değil... teşekkür ederim yorumlarınız için......

aliasaaron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tek yazı yerine farklı terimler ve perspektif etkisine katılıyorum. ayrıca logo bence biraz eğreti durmuş. logoyu basketball ve I love this game yazan yerin soluna boyutunu yazının eni kadar büyültürek koyabilirdin daha bir bütünleşik olabilirdi. sadece ilk aklıma gelen bir fikir. eline sağlık.