Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bASKha (Menü)

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fef19b51-a2aa-474e-bf40-e84dc023edcf.jpg

:iloveyou:

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
kapak kısmındaki vektörler bana daha çok bi halı firmasının broşür kapağını andırdı ilk bakışta... içindeki yazılarda küçük kalmış aslında... menülerde önemli olan yazıların okunabilmesi... hem küçük hem de renginden dolayı (tam göremiyorum ama sanırım fuşya rengi) pek okunaklı değil gibi...

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hali desenimi :S içindeki reng beyaz ve mordur yazı boyutu büyüktür menü yaklaşık bir a3 boyutuna eşitir kapak deri girdirmedir.

Son düzenleme:

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
kartvizit çalışması güzel fakat adresi yanyana uzatarakta yazabilirsin. mönüdeki font puntoları fazla küçük biraz büyütebilirsin. emeğine sağlık...

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
Hali desenimi :S içindeki reng beyaz ve mordur yazı boyutu büyüktür menü yaklaşık bir a3 boyutuna eşitir kapat deri girdirmedir.

ben sadece gördüklerimi dile getirdim... resmi büyütüp baktığımda ne kadarını görebildiysem o kadar yorum yapabildim... ama ben hala şekillerin arasında o yazıların küçük kaldığını düşünüyorum... ama tasarımcısı sizsiniz ve A3 ebadında siz görüyorsunuz... siz yazı büyük diyorsanız öyledir...

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim çok hoşuma gitti:) emeğine sağlık

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim o güzellerinizle yazdıgınız yorulara

grfbilal85

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel manada güzel olmuş eline sağlık

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tşk ederim yorumun için

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

logo da size mi ait bilmiyorum fakat ilk bakışta gözümü yoran tek şey logodaki b harfinin rengi oldu . renk biraz soluk kaldığı için dışta kalan C harfine benzeyen kısım ön plana çıkmış ve b harfini boğmuş . açıkçası başlığı okumasaydım ilk bakışta markanın caskha olduğunu düşünebilirdim . umarım fikirler yardımcı olmuştur .

selamlar !

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dikkat edersen b ve askha harfları yanı reng açıkca nasıl bir açıdan bakdın bilmiyorum.

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun orada zaten , renk biraz açık kalmış ve b harfinin yuvarlağı da beyazın üzerine gelince silik kalmış biraz . gerçi baskı sizin elinizde belki de basıldıktan sonra öyle durmayacaktır bilemiyorum . benimki sadece fikir beyanı :wink: .

selamlar !