Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı fiyatları

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buradan ucuzcu arkadaşlara seslenmek istiyorum.
saygı değer ucuzcu arkadaşlarım
siz piyasayı bozarak kazanamassınız
hem kendinize hemde meslektaşlarınıza bir faydanız dokunmaz
5 liraya baskımı yapılır.
eğer maliyetine çalışacaksanız bırakın ozaman reklamcılığı
garsonlukta daha iyi para var.
bana göre iyi baskı m2si 25-30 olur ki kazanasınız
ben reklamcıyım diyebilesiniz.
müşterilerde bunu anlamalıki
ucuz iş iyi olmayan iştir...
ucuzcu arkadaşlara saygılar sunarım...

meganem

🌱Yeni Üye🌱
eyvallah arkadaşım doğru söylüyorsun ama bunu yapanlar bizim meslektaşlarımız çantacılara baskı yapıyorlar 3206 seiko aldım tık para 41000 $ verdim iş yaptınmı dersen çantacılardan fırsat yok 12$ dan aşşağı yapmıyorum adamlar 4$ baskı yapıyor gelde para kazan gelde bu işin içinden çık....

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende bi çantacıyım ama asıl mesleğim matbaa dijital işine fazla karışmam bildiğim kadarıyla ajanslara 6 dolar baskı yapıyorlar müşteriye ise 20 tl den aşağı fiyat verilmiyor sizde haklısınız ama gelin görünki gebzede bir firma 6 dolara müşterilerede iş yapıyor ve üstelik her yere afişlerini asmış bu piyasayı kırmaktan başka bişey değildir.

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org
Arkadaşlar ne kadar konuşsanız boş. Değişen bir şey olmayacak. Bu tarz yaklaşım genelde her sektörde mevcut. Muşterinin kafası ağrıyıp aklı başına gelince ancak ak koyun kara koyun arasındaki farkı anlıyor. Yani tabiri caizse bir kere bu tezgahtan geçmek zorunda. Ucuzcu zihniyeti biraz da müşteriden kaynaklanıyor. Yanılıyor muyum?...

meteerdem

🌱Yeni Üye🌱
haklısın gaziantepte m2 fiyatı piyasada 6 ila 7 dolar la degişiyor çantacılarımız sağolsun piyasayı alt üst ediyor tabi adamın derdi tasası yok ne elektrik faturası ne wergi nede kafaların boyası senetler çekler hiç bir derdi yok =) adam alıyo eline çantayı s.a ben reklamcıyım diyip heryerden iş alıyor

aoa_subzero

🌱Yeni Üye🌱
ne alakası var! adam zarar etse böyle bir fiyat koyarmı düşünün

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gaziantep'te bir reklam firması ( ADI ÖNEMLİ DEĞİL ) 6 dolara baskı dahil araç giydirerek fiyatımı kırdı. Siz düşünün artık gerisini .:)

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende bi çantacıyım ama asıl mesleğim matbaa dijital işine fazla karışmam bildiğim kadarıyla ajanslara 6 dolar baskı yapıyorlar müşteriye ise 20 tl den aşağı fiyat verilmiyor sizde haklısınız ama gelin görünki gebzede bir firma 6 dolara müşterilerede iş yapıyor ve üstelik her yere afişlerini asmış bu piyasayı kırmaktan başka bişey değildir.

Gebzede daha neler var neler :) 6 dolar ne ki ? bir teklifte gözümle gördüm 29 lira ışıksız germe vinil tabelanın metrekaresine fiyat vermiş bir firma.

illegal68

🌱Yeni Üye🌱
valla aynen katılıyorum size adamlar bulundugum yerde 30 tlye tabela yapıyolar

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yapsınlar bakalım...nereye kadar malzemeciye çalışıyorlar sabah akşam...