Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı makinaları hakkında yardımcı olsanız??

by3f3s

🌱Yeni Üye🌱
S.a
arkadaşlar nasıl tarif etsem
bz k.maraşın elbistan ilçesinde reklam işini yapan sadece 2 firma var.onlarda da öyle ahım şahım bir siste oturmuş değil.ve elbistan hızla büyüyen bir ilçe.Ben babamla Bu reklam işine ve Dijital baskı işlerine girmeyi düşünüyoruzz.Birikmiş paramız var.ben Grafiker diyemem de kendime Photoshop dilini etkin bir şekilde kullanabiliyorum.Bu baskı işinin temeli galiba buna dayanıyor.bide bize baskı makinası lazım.Bu konularda bize yol gösterirseniz çok sevinirim şiimdiden teşekkürler saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
1- Öncelikle kararınız hayırlı olur umarım
2- outdoor ve indoor reklamları hazırlamak için sadece photoshop bilgisi yetersiz kalır. vectorel bi programda bilmeniz gerekecek ( freehand, CorelDraw,illustrator,xsara gibi).. makina dilinden dilinden anlayan bir grafiker barındırmanız bence şart, yani ben yaptım oldu ile olmaz
3- iki firma daha var ahım şahım değil derken ben bu söze takıldım... daha işe başlamadan rakiplerini küçük görmek kayıptan öte bişey değildir. kaldıki dediğin ilçedeki outdoor baskıları biliyorum gayette hoş.. yani piyasanın seveceği türden.
4- baskı makinası almak için ise öncelikle interneti, fuarları dökümanları incelemenizi tavsiye ederim. ayrıca bu işin tekniğini bilen birinide bünyenizde barındırmanız gerek kanaatindeyim. Gaziantep, Malatya ve Adana da makina satışını yapan firmalar var, onları inceleyiniz.
sevgilerimle

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Bilgi

1- Öncelikle kararınız hayırlı olur umarım
2- outdoor ve indoor reklamları hazırlamak için sadece photoshop bilgisi yetersiz kalır. vectorel bi programda bilmeniz gerekecek ( freehand, CorelDraw,illustrator,xsara gibi).. makina dilinden dilinden anlayan bir grafiker barındırmanız bence şart, yani ben yaptım oldu ile olmaz
3- iki firma daha var ahım şahım değil derken ben bu söze takıldım... daha işe başlamadan rakiplerini küçük görmek kayıptan öte bişey değildir. kaldıki dediğin ilçedeki outdoor baskıları biliyorum gayette hoş.. yani piyasanın seveceği türden.
4- baskı makinası almak için ise öncelikle interneti, fuarları dökümanları incelemenizi tavsiye ederim. ayrıca bu işin tekniğini bilen birinide bünyenizde barındırmanız gerek kanaatindeyim. Gaziantep, Malatya ve Adana da makina satışını yapan firmalar var, onları inceleyiniz.
sevgilerimle

Gaziantep, Malatya ve Adana bu illerde bayiler var ithalatçılar ve üreticiler büyük şehirlerde....

MarlboroMan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum reklam işi deli işidir :) aklı başında olan insan ın gireceği bir iş değil :) laflarımı yanlış anlamayın sakın arkadaşlar,sonra bana biz delimiyiz kardeşim diye dönmeyin de :) ben 9 yıldır yapıyorum nerdeyse bu işi çünkü.dostım eğer makina alacaksan daha yeni başlıyosun da işe,sana en uygun makina infiniti 3360 EC Plus.senetle alabilceğin bir makina,ödemelerinde de kolaylık yaparlar hem.kalite desen on numara.ben uzun zaman kullandım biraz adamı yorar ama iyidir.ben vutek operatörüyüm ama sana kalkıpta vutek al demem seni direk iflas ettirmem demek olur.en güzeli alacağın makina senin infiniti bnce,fiyatıda çok pahalı değil.saygılarımla...

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kahramanmaraş'a şu anda başlangıç olarak en iyisi TroyJet Xaar Baskı Makinası gider....
ama en iyisi küçükten başlayıp yavaş yavaş büyümek....
birden büyük işe başlamak olmaz...
Örneğin;
ilk önce plotter ile başla....
daha sonra tampon baskı
sonrasında dijital baskı.......

eğer çevrenizde tampon baskı yapan yoksa en iyisi tampon baskı ile işe başlamaktır.....

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
kardeş bende troyjet xaar 3200 war(8 aylık) güzel makine almanı tawsiye ederimm fazla başın ağrımaz yakınlarında teknik serviside war gerçi çok işin düşmezzz

amaaaaaa sen yinede fuarı gezmeden karar wermee bu sitedede bu işten iiyi anlayan çok arkadaş warrr onlarında dediklerini duymamamzlıktan

hangi makineyi alırsan alll şimdiden hayrını gör inşallah her şey beklediğin gibi olurrr

zago

🌱Yeni Üye🌱
ARKADAŞIM MAKİNA ALACAKSAN TABİKİ ARAŞTIRMA YAPMIŞSINDIR SANA EN UYGUN CÖZÜMLERİ ALABİLECEGİN BİR ADRES VERİYORUM İNCELE VE KARARINI TABİKİ SEN VER PİYASADAKİ EN UYGUN FİYATI VERİYORLAR BİRDE SERVİSLERİNDE SORUNYOK YDijital - 0216 471 02 11 BURADA İSTEDİGİN MAKİNALARI BULABİLİRSİN