Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskı Makinesi İlginç Problem. Bir türlü çözemedik. Baskı tekerleri izi.

doğanreklam32

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.doganreklam32.com
Arkadaşlar merhaba. Yazacağım sorun daha önce başına gelen yada fikir sunabilecek arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok minnettar olurum. İnfiniti marka baskı makinem var. Ve son zamanlarda baskı tekerleri branda yada folyo üzerinde iz yapmaya başladılar. Doğal olarakta atılan boya bu izlerin yüzünden dağılıyor. Sadece tekerlerin malzeme üzerinden geçtiği yerlerde bu sıkıntı mevcut. Baskı tekerleri eskimiş olabilir diyip hepsini yeniledim. Fakat sıkıntı halen geçmedi. Sorunlar ilgili fotoğraf ekliyorum. Konuyu daha iyi anlamaya yardımcı olacaktır. Şimdiden teşekkürler.

Sorun ile ilgili Fotoğraflar:
https://www.imageto.org/gorsel/QPyKG.jpg.html
https://www.imageto.org/gorsel/YgU2.jpg.html
https://www.imageto.org/gorsel/akVId.jpg.html

Son düzenleme:

baha06

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
s.a.
bir önceki bastığın malzemenin lakı kalmış tekerlerde
kolonya ile iyice silmen gerekiyor
selametle

mavireklam48

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selamlar arkadaşım
tekerlerin arkasına geçin ayar vidası olacaktır. hoş ne marka bilmiyorum ama çok sıkı olduğunu düşünüyorum. zaten resimlere göre sağ sol ayarıda kayık kolay gelsin

TolgaOnan78

🌱Yeni Üye🌱
bende epson dx5 vardı aynı sorun bendede vardı kaç ay çözüm bulamadım öle basdım sonunda popuçlara kumlama yapıştırdım artık hiç iz yapmıyor yazı kesimde 2.8 cm olması gerek kesdik sıfıra sıfır yapışdırdım misss hatta yarın fotosunu atarım

StephaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.otosticker.com
gerçekten çok ilginçmiş. farklı malzemede de aynısını yapıyorsa yeni terkerlerde de sorun vardır. üretildiği malzeme baskı malzemesini etkiliyor olabilir ama birden olduysa malzemedendir. baskı tekerlerini nemli bezle eksiksiz iyi bir biçimde sildikten sonrada devam ediyorsa sorun farklı tekerler denenmeli.

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
malzemeden dolayı yapabilir veya kağıt türü raket megalight bilbort basıyorsanız ayakları tozlandırır bastığınız malzemeye leke yapar alkolle veya kolonya ile papuçları silin kuruduktan sonra baskı yapın bi müddet daha iz yapar keser

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Media kolunun bagli oldugu mil icin germe yayı vardir. Bu yay icin birde germe ayari vardir biraz gevsetin ki basınç azalsin boylece derinlik vermez. Bu hata geneldw yeni makinalarda olur. Pabuclarda bulunan disler malzemeyi ezer aslinda kayma yapmaz ama boyle bir sorun olabilir. Oncelik pabuclarin malzemesinin aleminyum olduğunu dusunerek beyaz silgi ile silerek ara bosluklari doldurabilirsiniz. Eger dolgu olmaz silgi dökülür ise Streç ile tek tek kaplayabilirsiniz. Belirli bir zaman sonra alttaki zeminle karsilikli disler zayiflayinca sorun ortadan kalakacaktir.