Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskı Piyasası ve İş Kurmak Hk.

Ryhonel

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese selamlar... T-Shirt-Sweatshirt tarzı ürünlere baskı yaparak internet sitesi ve elden satış için bu sektöre dahil olma planı içindeyiz. Ancak işin içine girince olay dallanıp budaklanmaya başlıyor. Tüm internette bulduğumdan daha çok bilgi edindim bu siteden. Yine de tam olarak kavrayamadığım bir kaç konu için bu başlığı açmak mecburiyetinde kaldım. Tecrübeli arkadaşlar cevaplarlarsa sayenizde bir iş sahibi olacağız inşallah...

1-Bizim gibi kısıtlı bütçeye sahip kişiler için en uygunu kaliteli sublimasyon baskı yaparak iş alabilmek. Epson cihazlar ve transfer kağıdı ile press makineleri kullanarak ne tip bir müşteri portföyümüz olur yada bu konuda öncelikli amacımız ne olmalı? (Küçük mağazalar, pazarlar, internet satışı vs.)

2-Siyah pamuklu tekstil ürünlerine koyu transfer kağıdı ile aynı mürekkep ve kafayı kullanarak ne kadar kaliteli baskı alabiliriz. Ayrıca standart alacağımız bir makinede beyaz mürekkep nasıl kullanabiliriz?

3-İşimizi homeoffice olarak yapmayı düşünüyoruz press makinesinin sıcaklığı yada kullandığımız boyalı mürekkep ev içinde sıkıntıya yol açacak cinstenmi?

4-Son olarak RIP programı tam olarak nedir satın alınarak kullanılması gereklimi?

Bilgi ve Tecrübelerini paylaşan ve cihaz ve malzeme alımı konusunda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

*Başlangıç bütçesi ortalama 10.000 TL...

Ryhonel

🌱Yeni Üye🌱
Haklısınız ancak para yatırmadan önce bu işte tecrübesi olan hatta işin içinde olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa altın değerinde olacak. Çünkü makineleri ve malzemeyi temin etmek ve amatör anlamda kullanmak kolay ancak işin püf noktaları neler pazarda kime hitap edilebilir bunlar önemli...

Tekrar selamlar flood yapmak istemem ama degerli görüşlerinizi bekliyorum...

Send by My Galaxy S2