Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskısız T-shirt (adet veya toptan)

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar.Müşteri kitlesi geniş ve satış potansiyeli kısa zamanda geniş bir projeye sahibim.Yeni T-shirt baskı projem için bir basımhaneyle anlaştım ancak bana şimdi lazım olan şey t-shirt.Genç girişimci olarak 1000-2000 adet alacak bütçem yok :smile: Onları koyacak yerimde yok :smile: İlk başlarda bana adet olarak yada toptan olacaksada minimum 5-10-15 adet üzerinden satış yapacak çalışma arkadaşı arıyorum.

- Ödemeleri nakit yapacağım
- T-shirtler %100 Pamuk olmalı
- Renk,yaka ve kol çeşidi olmalı.(Sadece siyah ve beyaz üzerinde çalışmıyorum.Çalışma şekline göre yeşil,kırmızı,mavi,lacivert,sarı vs.. türünde renkler olmalı.)

Lütfen fiyat tekliflerinizi :

chechen04@hotmail.com adresine E-MAIL yoluyla bildiriniz.

Teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlanı bazı arkadaşlar anlamamış.Daha açık anlatmaya çalışacağım.
Baskı için sade t-shirt arıyorum.Alacağım sade t-shirtler üzerine baskı yaptıracağım.Renk seçeneği olmalı (kırmızı yeşil sarı mavi vs) ve yaka çeşidi mümkünse.V yaka bisiklet yaka sıfır yaka tarzında.Umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım ilanın ile ilgileniyorum cephereklam@hotmail.com
0352 233 22 18
0507 696 66 06
ulasırsan uygun fiyatlara vermeye calırız...

Son düzenleme: