Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskıya gidecek fikirleriniz önemli

yesilnet

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu el ilanınlarında biri basılcak hangisini basalım görüşüleiniz nedir?

1. çalışma

9BPY.jpg

unEo2.jpg

2. çalışma

0qvPp.jpg

GOCXT.jpg

KDR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akaid.net
hiçbirini baskıya gönderme bence Karışıklık yerine Sade bir zemin, kontursuz Bir Font, Konulu bir resim , Kullanarak daha iyi sonuca ulaşabilirsin bana yorucu geldi

omraldmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani uğraşmışsın etmişsin emeğine sağlık ama font seçimi konusunda ciddi sıkıntılar var. Fontlar bir afişi kaliteli ya da ucuz gösteren en temel unsurdur bence. Kötü font kullanırsan güzel olan bir afişi bile kötüye çevirebilirsin. Daha sade birşeyler dene bence. İyi çalışmalar

Y4s

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
erkanmedia.com
Epeyce geliştirilmeli baskılık bi durum söz konusu bile olamaz bence..

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
arzu edersen daha baskıya gitmediyse destek verilebilir

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence de bu hali çok karışık hem renkler hem desenler biraz daha sadeleştirilmeli ...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafik tasarım çözümleriniz bu mudur?

yusufbey123

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
İlk olarak arkadaşım bence çok karışık ve sade olmuş ilgi çekici hiçbir şey yok. Biraz dahil yaratıcılık kullansan bir konu üzerinde yoğunlaşsan ve O konu üzeridnen devam edersen daha iyi sonuca warırsın bence :D benden söylemesi

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her tasarımdaki mail adresleri farklı.. mail adreslerinin farklı olmasını beğendim :)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir iş hem karış aynı anda sade olma ihtimali varmı sizce :D

İlk olarak arkadaşım bence çok KARIŞIK ve SADE olmuş ilgi çekici hiçbir şey yok. Biraz dahil yaratıcılık kullansan bir konu üzerinde yoğunlaşsan ve O konu üzeridnen devam edersen daha iyi sonuca warırsın bence benden söylemesi

Hukumsuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadeleşmeye çalış kardeşim. karmaşıklıktan uzak durmalısın. Hayırlı işler dilerim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Grafik tasarım çözümleri değil, karmaşası olmuş. Beklentim sizinkiden üst düzeyde sanırım. İddaalı bir kelimeye iddalı bir çalışma beklerim.

Yapılan çalışma sizi tatmin ediyorsa o sizin bileceğiniz iş tebrik eder bırakırsınız. Benim sorum, konuyu açan kişiyedir! Hadi onu geçtim. En azından kendi fikrinizi beyan edebilirsiniz.

mertayik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba nacizane dusuncem (katilmiyabilirsiniz)
2. calismalarda resimler cok one cikmis ana fikirden uzaklasilmis karmasa hakim (corba olma hali)
1 ve 2 . calismalarda genel olarak web tasarim hizmeti veren bir sirket icin daha cok esprisi olan tasarimlar yapabilirisniz insanlar baktiginda daha cok ana fikre yonlendirecek calismalar daha orjinal calismalar yaparsaniz bence olabilir cok mu sert yazdim kusura bakmayin belkide bana guzel gelmemistir. degerli calismalarinizin devami dilegi ile