Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bastıracağım Kartvizit

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
merhaba arkadaşlar kendim için bir kartvizit bastıracağım sizce şu şekil uygunmudur tamamen bitmedi logo ekliyeceğim vs. şuan sizce nasıl ?

09b20_ugur.jpg

Kartvizit için Logo Yapmamda Yardımcı olurmusunuz bunun için Kafamda Herhangi birşey yok yardım ederseniz sevinirim.
Yapacağınız logoyu direk ekleyebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
kusura bakma bende bir hata yok upload ettiğim sitede sorun varmış düzelttim şimdi dostum

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kartvizit için logo yapılmaz kurum için logo yapılır. öylesine şekil çizmek kolaydır ama önemli olan logonun kurumun izlerini taşımasıdır. bunun içinde kurumun ne olduğu ne yaptığı ve varsa(olmalı) vizyonu lazım:)

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Kusura bakmayın onu kartvizitin arka bölümünde belirtiyorum
Not etmeyi unutmuşum

LAN ve WLAN projeleri
Teknik Servis & Bakım Onarım Hizmetleri
Güvenlik Kameraları (Lokal ve Uzak Erişim)
Backup (Yedekleme) Hizmeti
Ag yapılandırması
web hizmetleri
güvenlik hizmetleri

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit için logo yapılmaz kurum için logo yapılır. öylesine şekil çizmek kolaydır ama önemli olan logonun kurumun izlerini taşımasıdır. bunun içinde kurumun ne olduğu ne yaptığı ve varsa(olmalı) vizyonu lazım:)
(+)1
size katışıyorum

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
büyük ve renkli yazmak yasak
tekrarı halinde topik kapanır dikkatli olun

tozko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam font bıraz bayık olmus. yazılarda bıraz buyuk kacmıs.
bunları goz onune almazsak...guzel bır çalısma.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ben kartı beğenmedim. özellikle kamera çok acayip duruyor. daha güzel bir çlışma yapabilirsin bence ;)

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Seruvenist'in fikirlerine katılmakla beraber şunları eklemek istiyorum.Kamera sanki havada uçuyormuş gibi duruyor.PC monitörü düzgün olarak penle çizememişsin.Arka plandaki resimde büyütülürken deforme edilmiş gibi...

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha iyisini yapabilirsin.

isimde hata mi var-> ugur / uğur

yazilar hep italik, ama üçüde farklı açılarda yatık.

ayrica sunu belirteyim, dizayndaki denge unsuru cok önemlidir. hep saga yüklenmissin. bütün objeler sagda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
firmanin adi nedir adresi nerdedir.eger cebin kapaliysa sana acil nasil ulasabiliriz ayrica tasarim cok hos gelmedi ne bilym resim olmasa dahami iyi olur ne bilgisayar havada ucusuyor gibi.altindada sokulmus kablo var ancak bunlari boyle birlestirmen hos olmus eline saglik

delyy

🌱Yeni Üye🌱
birde logo olsa iyicene karışır diye düşünüyorum

heross

🌱Yeni Üye🌱
ben daha çok yeniyi ama bişey sölemek isterim font seçimi önemlidir ununtmayın güzel bi çalışma ellerinize salık

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hayyyıııırrrr sakın bu kartviziti bastırmayın... Hiç olmamış... Zemin, resimler, fontlar, tipografi, renkler..... hiç olmamış... Bence önce kurumsal kimliğinizi oluşturmalısınız... sonra daha sade, şık ve anlaşılır bir kartvizit...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Basit bi kart olmus fontlar italic olmasa daha güzel olurdu arkaplanda daha güzel bişey olabilirdi kullandıgın resımlerde opacityi düşürsen daha güzel olurdu... msn nin M harfi web in W harfi büyk olur gsm den sonra nokta koymaya gerek arasındakı boşluklar arasında / | koymaya gerek yok !!! Yaptıgın iş neyse onu başlık olarak kullanmalısın... isim ortada onun altına gsm gelse daha güzel olur.... yanı daha guzel bi çalışma olabilir... bide o seçeneklerı eklersen daha hoş bi kart olur bence o seçenekleri çoğalt ve çift taraflı kart bastr fiyat biraz daha fazla olucaktr ama ön plan daha sade olucaktır.. Ve renklerde oynama yapmalısın !!! Diğe düşünüyorumm...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşım kartvizit bir iletişim kartıdır. reklam yada tanıtım mecrası değil. sen kartvizit değil resmen el ilanı hazırlamışsın. ideal kartvizit logo adres isim ve iletişim numaralarından oluşur. neyi satıp neyi yaptığının bilgisiyle değil.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
seruvenist sana katılıyorum fakat kurumsal gerçekten büyük bi firma gibi gözükmuo ben bunları yapıorum abi bunlarla ilgili sorunun varsa gibisnden olmus yanı bı adres bellı olsa bı yer bellı olsa bı dukkan olsa sadece dedıgın özellıklerı kullanabilir ama gerçektende el ilanına benzetmek zorunda ;)