Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayan Lowry İllüstasyon çizimim..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Yeni bir çalışmam.. Yaparken eğlendim. Güzeldi :) sonradan sigarayı ekledim. renkleri sonradan düzenledim. netice budur.. İş amaçlı değildir. serbest bir illüstrasyon.. en zor kısmı photoshop 6 da çalışmış olmam.. işkence gibiydi :)
buyrunuz ismini ben bulamadım isim önerilerinde de bulunabilirsiniz :) şimdilik adı Lowry :)

wildp.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine güzel bir çalışma olmuş eline sağlık, sadece bir şey gözüme battı sigaranın dumanı iki farklı yöne gitmiş sağa doğru giden olmasa daha güzel olurmuş.

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok fazla fikrim yok bu konuda ama merak ettiklerim var.

Birincisi bacakları bedenine göre fazla uzun olmamış mı ?
İkincisi Topukların biri kırmızıyken diğeri yokmu yada siyah mı anlamadım :( yada ayaklardan biri diğerine göre küçükde olabilir.
Son olarakda bir yerlerden ışık yansımasının yanlışlığı mı var yada koltuğun modelimi öyle ?

Saçma sorular olabilir dedim yha pek bilgim yok ama merak ettim :) Eline sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
37147780.jpg

kolu kısa gibi geldi..

47494685.jpg

ayağın duruşuna göre bu ayakkabı ortopedik değil:p

53079386.jpg

gözler ruhun aynasıdır..Bu kadına yaklaşmayın..

saygılar..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim yorgunella...

Şahsi bikaç fikir belirtmek istiyorum...Yaptığın çalışmalardaki karakterler koltuk üzerinde oturuyor, ancak koltukta oturdukları bölge genelde çok düz oluyor...O kısımlara biraz daha dikkat edebilirsin.Bence daha uzun süreli çalışmalara girişmelisin.Örneğin 3-4 günlük bir çalışma çok başarılı olacaktır...Ufak detay ve rütuşlarla çok daha gerçekçi yapabileceğini biliyorum...Bir sonraki çalışman koltuk üzerinde oturan bir karakter olmaz değil mi ? :)

Gözüme takılan birkaç nokta;

-Sigara ters tutulmuş gibi duruyor, alevini biraz arttırabilirsin.
-karakterimizin elbisesindeki kırmızı ve siyah desenleri birbiri ile birleştiren ipimsi parçalar çok iri
-Bacaklarında , ayakkabısının altında görünen şey jartiyer ise, o jartiyerin askıları-bağlantı yerleri olmalı
-Burun bölgesindeki parlaklıkta sorun var gibi.
-Koltuk hoşuma gitti:)
-Karakterin ayakkabılarında biraz daha gölge, girinti-çıkıntı olsaymış keşke.
-Sanırım koltukta filtre kullandın, bu genel bütünlüğü biraz bozmuş, aslında sadece koltuk olsaydı bu filtre çok güzel görünecekti ancak karakter ile bütünlük içinde bakınca rahatsızlık veriyor...

Ayakkabılar bilinçi olarak siyah ve kırmızı zıtlığında yapılmış, birinin burnu siyahken diğerinin kırmızı, topuk ve ayakkabının diz üzerinde bittiği noktalar içinde aynı şey geçerli, biri kırmızı renk ile biterken diğeri siyah ile bitmiş :)

Tekrar tebrik ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Yine güzel bir çalışma olmuş eline sağlık, sadece bir şey gözüme battı sigaranın dumanı iki farklı yöne gitmiş sağa doğru giden olmasa daha güzel olurmuş.

Evet konuyu açmadan önce önizlemede ben de onu farkettim :)
Bu çizimi dün gece saat 3 civarlarında bitirdim artık fenalık gelmişti ve bir sigara yakmak istedim. ve son anda eline bir çigara çizdim. ağzına dumanı yapmamam gerekirdi :/ PSDsini evdeki bilgisayarımda bıraktığımdan da silemedim. kimbilir bi daha ne zaman girerim siteye diye sizlerle de paylaşmadan edemedim :utann:
teşekkür ederim Fatos KESKİN :)

Çok fazla fikrim yok bu konuda ama merak ettiklerim var.

Birincisi bacakları bedenine göre fazla uzun olmamış mı ?
İkincisi Topukların biri kırmızıyken diğeri yokmu yada siyah mı anlamadım :(
Son olarakda bir yerlerden ışık yansımasının yanlışlığı mı var yada koltuğun modelimi öyle ?

Saçma sorular olabilir dedim yha pek bilgim yok ama merak ettim :) Eline sağlık.

est. herkesin bir fikri vardır :) ve sorusu ve sorularına da bir cevap.. :)
birincisi bacakların ben uzun olduğunu düşündüm. ama o şekilde oturduğu için perspektif olarak bize bu şekilde görünmesinin normal olduğunu düşündüm..
ikincisi topuklar konusunda evet diğeri siyah.. kıyafetinde bir joker havası katmak istedim. çizmelerine de. zıt orantıda verdim renkleri. ayak uçlarına bakarsanız biri kırmızı ile başlayıp diğeri siyah olarak bitiyor..
son olarakta ışığın nerden geldiği meçhul :giggle: bana göre soldan geliyor ona göre sağdan :) biraz karışık ama dediğiniz doğru bir ışık hatası var.. umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir :blush: teşekkür ederim :)

37147780.jpg

kolu kısa gibi geldi..

47494685.jpg

ayağın duruşuna göre bu ayakkabı ortopedik değil:p

53079386.jpg

gözler ruhun aynasıdır..Bu kadına yaklaşmayın..

saygılar..

kol kısmı biraz kısa evet haklısın. orda bir de el var saç arasında :) belli olmuyor. gizli özne gibi :giggle:
ayakkabıların rengi pek belli etmiyor ama kusurları çok var :utann:
yorumun için teşekkür ederim creedwar :)

Tebrik ederim yorgunella...

Şahsi bikaç fikir belirtmek istiyorum...Yaptığın çalışmalardaki karakterler koltuk üzerinde oturuyor, ancak koltukta oturdukları bölge genelde çok düz oluyor...O kısımlara biraz daha dikkat edebilirsin.Bence daha uzun süreli çalışmalara girişmelisin.Örneğin 3-4 günlük bir çalışma çok başarılı olacaktır...Ufak detay ve rütuşlarla çok daha gerçekçi yapabileceğini biliyorum...Bir sonraki çalışman koltuk üzerinde oturan bir karakter olmaz değil mi ? :)

Gözüme takılan birkaç nokta;

-Sigara ters tutulmuş gibi duruyor, alevini biraz arttırabilirsin.
-karakterimizin elbisesindeki kırmızı ve siyah desenleri birbiri ile birleştiren ipimsi parçalar çok iri
-Bacaklarında , ayakkabısının altında görünen şey jartiyer ise, o jartiyerin askıları-bağlantı yerleri olmalı
-Burun bölgesindeki parlaklıkta sorun var gibi.
-Koltuk hoşuma gitti:)
-Karakterin ayakkabılarında biraz daha gölge, girinti-çıkıntı olsaymış keşke.
-Sanırım koltukta filtre kullandın, bu genel bütünlüğü biraz bozmuş, aslında sadece koltuk olsaydı bu filtre çok güzel görünecekti ancak karakter ile bütünlük içinde bakınca rahatsızlık veriyor...

Ayakkabılar bilinçi olarak siyah ve kırmızı zıtlığında yapılmış, birinin burnu siyahken diğerinin kırmızı, topuk ve ayakkabının diz üzerinde bittiği noktalar içinde aynı şey geçerli, biri kırmızı renk ile biterken diğeri siyah ile bitmiş :)

Tekrar tebrik ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

YoSa yorumun için teşekkür ederim. koltuğa taktım kafayı nedense :giggle: Evet bir dahaki çalışmamda koltukta oturan karakter yoktur :)
söylediğin ayrıntılara dikkat edeceğim. yapıcı eleştirin ve zaman ayırdığın için de çok teşekkür ederim:blush:
koltuğu ilk çizdim. ve baktım filtreli güzel durur. gerçekten güzel durdu. birkaç brush darbesiyle toparladım. oraya güzel bir hatun iyi olur dedim :giggle:
tekrar teşekkür ederim :)

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık hos çalisma 3 saatlik bir çalişma için daha çok ayrıntılandırılabilir tabi :D ben sevdim Lowry'ı :D

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine sağlık çalışman güzel olmus:D

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Emeğine sağlık Yorgunella güzel bir çalışma olmuş :) benim gözüme takılan bel ile kalça arasında bir tuhaflık var yada koltuğun oturulduktan sonra duruş şeklinin daha farklı bir görünüm alması gerektiğindende böyle görünmüş olabilir.