Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bayan ters bakış

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
yzcopyfo5.jpg

mevcut bir resmi şabloid alarak yaptığım bir çalışma

Benzer konular

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş. ellerine sağlık. göz bebeklerine verilen ışıltıyı çok beğendim. gerçek gibi duruyor. başarılı bir çalışma, ancak saçlarda bir ışık sorunu söz konusu. yani saç tek düze gibi duruyor. belki telleri yaparken renk açıklı-koyulu tellere biraz daha ihtiyaç var gibi ve tabi belki biraz daha dalgalanmaya. bir de alnın hemen üstündeki saç bölgesinden dışarıya gölge verirken, beyaz bölgeye biraz taşmışsın. bir de surat çok blur'lu (ya da rütuşlu). gerçekliğini azaltıyor kanımca. ama omuzlara verdiğin blur effect'i sevdim. uzak hissini yeterince veriyor.

iyi çalışmalar.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş. ellerine sağlık. göz bebeklerine verilen ışıltıyı çok beğendim. gerçek gibi duruyor. başarılı bir çalışma, ancak saçlarda bir ışık sorunu söz konusu. yani saç tek düze gibi duruyor. belki telleri yaparken renk açıklı-koyulu tellere biraz daha ihtiyaç var gibi ve tabi belki biraz daha dalgalanmaya. bir de alnın hemen üstündeki saç bölgesinden dışarıya gölge verirken, beyaz bölgeye biraz taşmışsın. bir de surat çok blur'lu (ya da rütuşlu). gerçekliğini azaltıyor kanımca. ama omuzlara verdiğin blur effect'i sevdim. uzak hissini yeterince veriyor.

iyi çalışmalar.

saçların üzerinde çalışmam lazımdı ama gözlere takılınca orayı atlamışım :) saçları düzeltince paylaşırım. yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoş olmuş gözleri bende çok beğendim ama saç konusunda arkadaşa katılıyorum aynı tonda kalmış emeğine sağlık...

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beğedim yani illüstarsyon bilgim pek yoktur ama hatalarla bile güzel duruyor