Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayramınız kutlu olsun

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Unutulan güzel değerlerimizi yaşatmak adına bu bayram tebriklerimizi Tebrik kartıyla yapalım en azından dijital olarak :smile:

Ben görsel anlamda çok iyi bir örnek sergileyemesemde:smile: sizlerden renkli katılamlar olacağını umuyorum.

tebrikyb2.jpg

Benzer konular

yarenay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hahaha ussamx benim şaheserimi koymamışsın ayıp olmuş :D (şaka bak sakın ekleyim deme)

muhabir01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayırlı mutlu bayramlar
büyüklerin ellerini küçüklerin yanaklarını öpmeyi unutmayalım
bir de büyüklerden harçlık alma gelenegimiz bozulmasın degil mi?

yarenay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dayanamadım ekliyorum yaptığım kartı. gecenin bi yarısı arkadaşın (ussamx) eğlenceli bişey olsun isteği üzerine oluşmuş kabataslak bi çalışmadır. üzerinde düşünmeden gelişigüzel yaptım gördüğünüz üzere. Yarı modern yarı geleneksel bişey oldu :)) maksat konuya katılım olsun. bu arada herkesin bayramı mübarek olsun...

bayramyh2.jpg

Son düzenleme:

sea.ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende tüm grafikerler.net ailesi arkadaşların bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Burada amaç unutulan tebrik kartlatını bir nebzede olsa hatırlamak arkadaşlar ben bayramda aklıma gelen objelerden çiçeği kullandım standart bir tebrik kartı formatında olması gerekmiyor size özel olsun sizden birşeyler olsun yeterli içinizden geldiği gibi burada amaç tasarımlara iyi yada kötü yorum yapmak değil rahat olun:rofl::rofl::rofl:

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟

Kendim hazırladım..resim netten ama kısa şiir bana aiit..

nice mutlu güzel bayramlara arkadaşlar...