Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bazi arkadaslarin merakini gidermek icin.........

Benzer konular

EGI-Visuals

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar bugune kadar yaptigim arabalarin birazini buraya koydum fakat bazi arkadaslar internetten bulup koydugumu soyledi bu yuzden bu resimleri koymam gerekti bu forumu ilk gezdigimde design konusunda ve arac kaplama konusunda kendi ulkemi yetersiz buldum bunun tek sebebi hem malzeme yetersizligi hemde design lar USA da daha cok araba daha cok is imkani ve insan sayisinin fazla olmasi sebebiyle burda isler biraz daha guzel yuruyor bir kac resim koyup design konusunda bazi arkadaslara fikir acisindan yardimci olmak istedim arac kaplama konusnda ise bildiklerimi paylastim benimde isimde iyi olmamin sebebi hergun araba kapladigim icindir designer larda burda her gun yeni bi araba icin design yaptiklarindan iyiler ama Turkiyede gercekten senelerce design egitimi alan insanlar var ben onlardan yanayim inaninki burdaki cogu designer lar sadece her gun yaptiklari icin kendini gelistirmislerdir ve arac giydirme isi burda seneler onceden basladigindandir umarim kendi ulkemde en kisa zamanda bu arayi kapatir gozlerimizi zengin design larla doldurur ......herkese iyi calismlar........

Son düzenleme:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaslar bugune kadar yaptigim arabalarin birazini buraya koydum fakat bazi arkadaslar internetten bulup koydugumu soyledi bu yuzden bu resimleri koymam gerekti bu forumu ilk gezdigimde design konusunda ve arac kaplama konusunda kendi ulkemi yetersiz buldum bunun tek sebebi hem malzeme yetersizligi hemde design lar USA da daha cok araba daha cok is imkani ve insan sayisinin fazla olmasi sebebiyle burda isler biraz daha guzel yuruyor bir kac resim koyup design konusunda bazi arkadaslara fikir acisindan yardimci olmak istedim arac kaplama konusnda ise bildiklerimi paylastim benimde isimde iyi olmamin sebebi hergun araba kapladigim icindir designer larda burda her gun yeni bi araba icin design yaptiklarindan iyiler ama Turkiyede gercekten senelerce design egitimi alan insanlar var ben onlardan yanayim inaninki burdaki cogu designer lar sadece her gun yaptiklari icin kendini gelistirmislerdir ve arac giydirme isi burda seneler onceden basladigindandir umarim kendi ulkemde en kisa zamanda bu arayi kapatir gozlerimizi zengin design larla doldurur ......herkese iyi calismlar........

bizimle bu güzel çalışmalarla paylaştığınız için teşekkür ederim... gerçekten çok iyi iş...

türkiye geri kaldı diye vatandaşın bence suçu yok... her hareket yukardan geliyo... her şey yasak, her yerde kurall... tamam kurallara uyumlu olmak güzel... ama böyle gidersek hava aldığımız için bile para alacaklar...

tasarımlar ilgili...bence yavaş yavaş gelişiyoruz... 1 sene içersinde bile takip ettiğim kadarı ile tasarım daha üste çıkmayı başladı...inşallah daha da iyi iş çıkartıcağız

emeğinize sağılık...

EGI-Visuals

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabiki Turkiye geri kaldi diye vatandasin sucu yok ama inan aslinda burda daha cok aliyorlar aldigin nefesin parasini ama her turlu geri vermesini biliyorlar ama bizdede gercekten burdaki insanlari cebinden cikaracak arkadaslar var ama gel gelelimki imkan yok ah bir imkanimiz olsa insanlar el emeginin karsiligini fazlasiyla alsa herkes cok daha iyi olacak zaten burdaki cark boyle donuyor herkes elinin emgini fazlasiyla aliyor insanlar memnun oluyor ureticilik en guzel emeginle artiyor keske bizim ulkemizdede imkanimiz olsa bende ve benim gibiler burda degil kendi ulkesinde olsa saygilar........

karabükhaber78

🌱Yeni Üye🌱
türkiye gibi bir ülkede bırak desing yapmayı tasarım yapabildiğimize bile ben şükradar oldum. ortam ve imkan tasarım şartlarını ve üreticiğiği olabildiğince fazla etkiliyor. kendi adıma konuşmak gerekirse malzemenin yetersizliği ve bulunduğum ekonomik şartlar o günkü tasaremlarımı olumsuz şartta etkiliyor.. o yüzden ne zaman ülke gelişir düzlüğe çıkar sizde bilinki o zaman tasarım dahil herşey gelişir...o günleri sabırsızlıkla bekliyorum...çalışmalarınızdan dolayı sizide kutluyorum..

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ARKdaşIM DedİğiM GBİ KEşKe ...... TÜRKİYEDe Bu Tür ÇAlŞMAları YApsan Bİle İŞe Sıcak olarak Bakamıosun Çünkü Emeğinin karşılığı yetersiz olduğndan isteksiz çalışarak yapıorz çalışmlarımızın genelini....

n@z

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zor bi iş olsa gerek ufak bi hata kaldırmicak gibi görünüyo ben bile bi bornoz kutusu dizaynı yapmıştım bunu stickera çıkardım numuneye yaşıtıracaktım kaç sefer başa döndüm :S ki düşün yani kocaman arabaya yapıyosun bunu Allah kolaylık versin ;)

EGI-Visuals

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emegin karsiligini almak lazim tabiki biz toplum olarak ucuz ve basit olani sectigimiz icin yerimizde sayiyoruz zaten.