Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

belçikada ki Kardeşimin reataurantları için yaptığım logo çalışması

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Mulazim kardeşim bence çok güzel olmuş.. zaten zevkler ve de renkler herkeste ayrı etki yapar.. Dilek Bilgisayar için amator düzeydeki bir logo isteğime vermiş olduğun profesyonel cevaba ( hazırladığın logoya) tşk ederim.. para konusundaki yufka yürekliliğinde sitedeki paragöz arkadaşlara örnek olmasını dilerim.
zaten logoya verecek para olsa açıkca söyler ve elbette hakkının karşılığını verirdim..

Ne kadar tşk etsem azdır.. sadece logo için degil bu dünyada herşeyin PARA olmadığını ispatladığın için..

Logoya verecek para olsa ne demek?

Doktor bey rica etsem bir ameliyat eder misin beni? PARA gözlere ibret olsun.Şaka gibisiniz...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Adamlar benim gibi bir sürü insanın çocuğunun rızkıyla oynuyor bana ve benim gibilere açgözlü diyor allah var ya bildiği gibi yapsın ve var ya asıl dileğim bir gün karşıma geçip söyelsin bir bana bunları... Ben çocuğuma nası ekmek götürcem, oyunacka nasıl alacam bunlar bize açgözlü derse böyle bir sürü beş para etmez insan varken biri cevap versin nasıl?

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mulazim kardeşim bence çok güzel olmuş.. zaten zevkler ve de renkler herkeste ayrı etki yapar.. Dilek Bilgisayar için amator düzeydeki bir logo isteğime vermiş olduğun profesyonel cevaba ( hazırladığın logoya) tşk ederim.. para konusundaki yufka yürekliliğinde sitedeki paragöz arkadaşlara örnek olmasını dilerim.
zaten logoya verecek para olsa açıkca söyler ve elbette hakkının karşılığını verirdim..

Ne kadar tşk etsem azdır.. sadece logo için degil bu dünyada herşeyin PARA olmadığını ispatladığın için..

Çiçero' nun dediği gibi:
'' İnsan ne söylüyorsa odur. ''

Meslek: Bilgisayar Teknikeri
Bilgisayarıma format atmam gerekiyor, size getiriyim siz atın...nasılsa herşey PARA değil, değil mi?

Burda bu işten ekmek parası kazanan insanlar var, hadi onlara saygınız yok...emeğede mi hiç saygınız yok.

Sizin gibi zihniyetler ancak, başkalarının birşeyler yapmasını beklerler.
Ama güneş balçıkla sıvanmaz, sizin gibilerinin bu mesleğin değerini düşürmeye gücü yetmez.

Ne demişler;
"Herşeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter! ..."

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
ben çok beğendim oldukça hoş olmuş. eminim güzel duracaktır. yanlız beğenmeyenlere ve eleştirenlere karşı üslubunu hiç beğenmedim:S

bozkırbey

🌱Yeni Üye🌱
birşey sormak istiyorum illustratörde altın renk efektini nasıl veriyoruz bilen irisi yardım ederse sevinirm

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nekadar saçma bir olaya dönnüştürmüşsün olayı başlığı açan arkadaş.E bide buda yetmezmiş gibi körle yatanın şaşısı katılmış işin içine:S yaa kardeşim çok mu basit iş,çok mu saçma ve gereksiz bir işte bu sektöre verilen parayı acımaktasın!!! Nasıl bir emek sömürücülüğüdür bu anlayamıyorum.Dilekpc yaptığın iş mükemmel ve çok gerekli gel gör ki bu kadar yaratıcı,zehir gibi adamların ortaya koydukları kusursuz işler gereksiz.Bu yaptıına başta kul hakkı denir.sonrası malum.Allah sana mantık nasip etsin.Selametle.

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
kendinize yapılmasını istemediğinizi başkasına yapmayınız...
size her gün ve her yerde kullanacağınız sizi anlatan satışınıza eve ekmek götürebilmenizde size yarar sağlayacak bir ürün veriliyor bunun karşılığı sizce bir teşekkürmüdür...
madem öyle sizde bir teşekküre verin tantunileri... Neden parayla satıyorsunuz ki?